Kanal D Zalim İstanbul - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,515
Puanı
1,060
66302

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Zalim İstanbul'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Avşar Film'in, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın, senaristliğini Sırma Yanık'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkan, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas yer alıyor.

Merakla beklenen ''Zalim İstanbul'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,112
Puanı
1,061

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Zalim İstanbul'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Avşar Film'in, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın, senaristliğini Sırma Yanık'ın üstlendiği, dizinin kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas yer alıyor.

Merakla beklenen ''Zalim İstanbul'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!

Yapımcılığını Avşar Film'in, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın, senaristliğini Sırma Yanık'ın üstlendiği, dizinin kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas yer alıyor.

Mine tugay @cookies in ex aşki diye kadını eklememiş kıskançlıktan Serhat zillisi :eek: :eek: @Çiğdem @Forumdash @Harunnn60 @kerem @ozmoturk @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @Dosi @vadikızı @Maskeli Fedai @MasacRE @DarkLegenD @Sherlock @ozgur2113

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,515
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Diziyi benden başka izleyen yok mu :D Varsa da pek yorum yok. Dizi çok iyi izlemiyorsanız izlemeye başlayın kesinlikle su gibi akıyor dizi.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bölüm geçen haftaya göre bir tık geride. Geçen hafta muazzam bir bölümdü. Bu Bölümde güzel gidiyor ama. :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öncelikle, 6 haftadır dizinin jeneriğini göremedik ben buna taktım... :D

Şimdi gelelim, sahnelere...

Geçen haftaya göre temposu düşük, heyecanı – aksiyonu yüksek bir bölümdü. Reytingler de ne artış ne bir düşüş yaşayacağını zannetmiyorum... Stabil olarak devam edecektir...

Bölüm başında aksiyon yüksekti, kurşunlar havada uçuştuı, Cenk'in araba ile yaptığı hareketler...

Geçen haftalarda da yorum yaparken belirtmiştim. Yasak Elma'da Ender, Zalim İstanbul'da Şeniz reyting yapacak, adına ayrı bir dizi yapılacak karakterler bence...

Şeniz'in yaptıkları, Agah'ın inanmaması, Ceren'in Şeniz'e inanıp onunla hareket etmesi, Cemre'nin Cenk'in yanına gitmesi, Nedim'in ise çaresiz bakışları...

Şeniz, Ceren'in deyişiyle küçük fasulye'nin Cenk'den olduğunu öğrenince B planına geçti.. B planında ise otel odasında bayılttı ve bitti... Ya çocuğu aldıracak, ya da çocuğıu Nedim'in üstüne bırakcak... Aklıma Fiket Kuşkan'ın rolaldığı Kırlangıç Fırtınası geldi... Zehra'ya tuzak kuruyordular kaynanası ve kocasının kardeşi... Şeniz ne yaparsa yapsın Ceren peşini bırakmaz, Ceren bıraksa Neriman Ana bırakmaz...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizide şu sattı lafını biraz az kullansalar iyi olacak. Kadın kendi öz kızına bari kızımı zatın aldın demesin. Kulak tırmalıyor.s.s