2021 Zack Snyder's Justice League - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Zack Snyder's Justice League.jpg

Zack Snyder's Justice League

Tür:
Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Süre: 240 dakika

Yönetmen: Zack Snyder
Senaryo: Chris Terrio (screenplay by), Zack Snyder (story by), Chris Terrio (story by), Will Beall (story by), Jerry Siegel (Superman created by), Joe Shuster (Superman created by)

Oyuncular:
Jared Leto
Henry Cavill
Amber Heard
Gal Gadot

IMDb Linki

Puanlar:
IMDb: 8.6/10
Metacritic: 55/100

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Süre :eek:
4 saat bir film izlemek mi... Hayranları için iyidir gerçi.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
4 saatlik bu eseri izleyelim mi.. @Sherlock @MEnes
Yaaaani puanını düşününce sanki izlenebilir gibi ama DC fanlarının abartısı da olabilir... :A O yüzden bir miktar daha bekleyip, sakin ve pusuda kalıp, puanın gidişatına göre bir şekil almamız daha makul gibi... :A Ama yine de izleyebiliriz bir ihtimal... :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mesaja kırmızı kafayı atan kesin @Tolstoyevski'dir dedim ve yanılmadım. :A

Marvel filmi olsa tamam da DC fanları bu kadar çok muymuş gerçekten enteresan bu kadar yoğun yüksek puan alması. Zack Snyder'ı hiç sevmem, orijinal filmi de izlememiştim. 4 saat süresi de göz korkutuyor. Üstelik bir director's cut'ın yeni bir film olarak sunulması da bana çok tuhaf geliyor. Muhtemelen bir noktada izlerim de şu an acele etmem gibi gözüküyor...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten şaşırtıcı bir gelişme... Fanlar abanmıştır falan ama 2017'de çıkan çöplükten daha iyi bir film gibi gözüküyor sanırım... :A
Mesaja kırmızı kafayı atan kesin @Tolstoyevski'dir dedim ve yanılmadım. :A

Marvel filmi olsa tamam da DC fanları bu kadar çok muymuş gerçekten enteresan bu kadar yoğun yüksek puan alması. Zack Snyder'ı hiç sevmem, orijinal filmi de izlememiştim. 4 saat süresi de göz korkutuyor. Üstelik bir director's cut'ın yeni bir film olarak sunulması da bana çok tuhaf geliyor. Muhtemelen bir noktada izlerim de şu an acele etmem gibi gözüküyor...
Letterboxd puanı da bir hayli yüksek, sanırım sadece fanların etkisiyle ortaya çıkmış bir puan değil bu tabii her halükarda abartılı olduğu ortada orası ayrı. :A Bildiğim kadarıyla ilk başta bunu 4'e bölüp mini dizi gibi yayınlayacaklardı, sonrasında böyle bir karar almışlar. Tek oturuşta bitirmek imkansız gibi, ikiye bölerek izlenebilir. :A Bir de ilk Justice League çıkacağı zaman yaşanan sürece çok hakim değilim ama Zack Snyder'ın dediği kadar varmış deniliyor en azından yorumlarda, yani her anlamda bambaşka bir filmmiş. Tabii izlemeden ve geçmişte çıkan haliyle kıyas yapmadan buna karar vermek güç, o zaman değerlendirmek daha doğru olur gibi. :A
4 saatlik bu eseri izleyelim mi.. @Sherlock @MEnes
Bana sadece ne zaman olacağını söyle...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: bazinga