sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1438311537.jpg

Güzel oyuncu Yvonne Strahovski online platform Amazon'da ekrana gelecek olan Edge için imza attı.

Daha önce Chuck, Dexter ve 24: Live Another Day dizilerinde rol alan, şimdilerde ise The Astronaut Wives Club ile izleyici karşısına çıkan Yvonne Strahovski, bu sefer western türündeki dizide gizemli bir dedektifi oynayacak.

Dizinin diğer başrolleri arasında Max Martini, Ryan Kwanten ve Alicja Bachleda gibi isimler yer alıyor. Şimdilik dizide başka kimlerin rol alacağı, ilk sezonun kaç bölümden oluşacağı ya da Edge'yi ne zaman izleme fırsatı yakalayacağımız belli değil.

Strahovski, yakında iki sinema filmiyle de karşımıza çıkacak. Bunlardan biri Manhattan Nocturne, diğeri de başrolünde Jason Clarke ve Blake Lively'i izleyeceğimiz All I See Is You.

@OzaN @cevaa @yatutarsa

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Amazon bütün sevdiğim oyunculara ev sahipliği yapmaya başladı. Western filmlerini severim, bu kez de dizisini izlemiş olacağım ben şimdiden yerimi alayım. :)

Amerika ile saat farkını bu yüzden seviyorum, gecenin bir yarısında sevdiğim bir dizi ya da oyuncudan haber alıp mutlu oluyorum. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Yvonne varsa izlerim diyemiyorum maalesef. Şuan ki dizisine biraz baktımda pek beğenmedim o yüzden bu dizinin konusuda önemli. Eğer ki konusu iyi olursa izlerim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Amazon son zamanlarda çok ciddi atılımlar yapmaya başladı, umarım karşılığını da alır. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yvonne varsa izlerim diyemiyorum maalesef. Şuan ki dizisine biraz baktımda pek beğenmedim o yüzden bu dizinin konusuda önemli. Eğer ki konusu iyi olursa izlerim.
Bu dizide dedektifi oynayacak tam bizlik. Astronotlu diziler tabii izlenmez. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Öyle diyorsun da dedektiflik hikayeleri sıkıcı olmaya başladı ya. İnşallah western falan derken ilgi çekici bir şey olur. :):)
Gözümde canlandırmıştım bir an. :) Başında şapkası ve belinde silahı yakışır bence. :)

Tabii hikaye çok önemli, başımıza silah dayayan yok, sevmezsek izlemeyiz ama ben umutlandım. :)