Yusuf Atala ve Hakan Yufkacıgil, Kefaret Dizisinde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
yusuf-atala_765497089.jpg

Hakan-Yufkacıgil-biyografi-Hakan-Yufkacıgil-kimdir-Hakan-Yufkacıgil-aslen-nereli-Hakan-Yufkacı...jpg
FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Kefaret'' dizisine başarılı oyuncu Yusuf Atala ve Hakan Yufkacıgil dahil oluyor.

Yapımcılığını 25 Film'in, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği; başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli gibi oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölüm fragmanında, Hakan Yufkacıgil ve Yusuf Atala'nın dahil olduğu görüldü. Oyuncuların hangi rolde olacakları henüz belli değil.

'Kefaret' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de FOX'ta!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 96799
FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Kefaret'' dizisine başarılı oyuncu Yusuf Atala dahil oluyor.

Yapımcılığını 25 Film'in, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği; başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli gibi oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölüm fragmanında Yusuf Atala'nın dahil olduğu görüldü.

------

Bu oyuncu kim? Bu da dahil oluyor ama ismini bilmiyorum :A @Aserat @Özgür @serhatt @Angelica
Şimdi bu mesaj konuya eklenecek :A
Ekli dosyayı görüntüle 96800
Hakan Yufkacıgil. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Kefaret'' dizisine başarılı oyuncu Yusuf Atala dahil oluyor.

Yapımcılığını 25 Film'in, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği; başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli gibi oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölüm fragmanında Yusuf Atala'nın dahil olduğu görüldü.

------

Bu oyuncu kim? Bu da dahil oluyor ama ismini bilmiyorum :A @Aserat @Özgür @serhatt @Angelica
Şimdi bu mesaj konuya eklenecek :A
Ekli dosyayı görüntüle 96800

Hiiii Hakan Yufkacıgil bayılırm oyunculuğunaaa o kızı saklayan kadının abisi bumu acaba

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ne demek canım. :Z HEP DESTEK, TAM DESTEK. :Z
Geçen haftada fragmandan haber açtım :A o oyuncuyuda zor buldum sonra benim o konuyu başka site noktasına virgülüne almıştı :A
Bunu da ilk biz açtık:A bu dizi ile alakalı yeni oyuncu haberini bulamıyorum ararken :F

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Geçen haftada fragmandan haber açtım :A o oyuncuyuda zor buldum sonra benim o konuyu başka site noktasına virgülüne almıştı :A
Bunu da ilk biz açtık:A bu dizi ile alakalı yeni oyuncu haberini bulamıyorum ararken :F
Devam et, zoru başarıyorsun. :Z

• Güldürdün

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310

Ekli dosyayı görüntüle 96805FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Kefaret'' dizisine başarılı oyuncu Yusuf Atala ve Hakan Yufkacıgil dahil oluyor.

Yapımcılığını 25 Film'in, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği; başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli gibi oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölüm fragmanında, Hakan Yufkacıgil ve Yusuf Atala'nın dahil olduğu görüldü. Oyuncuların hangi rolde olacakları henüz belli değil.

İkinci oyuncu hekimoglu dizisinde ölüp hemen buraya mı gelmiş 😅😅

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Bu arada Ayşe Tunaboylu da dahil olmuş ekleyebilirsin. Basın bülteninde üçünün de rolleri yazıyor. :A @Dosi

atvd-stm-11-mgzn.jpg
Emre onun konusunu ayrı açmış. Kısa bir süre geçtiği için kabulse kalsın. Bilemedim:A
Bu arada ilk kez fragmansız duyuru yapmışlar hayret :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Emre onun konusunu ayrı açmış. Kısa bir süre geçtiği için kabulse kalsın. Bilemedim:A
Bu arada ilk kez fragmansız duyuru yapmışlar hayret :A
Ha görmemişim onu. :A O zaman rolleri yazabilirsin. :A

Sinan’ın abisi “Kadir Kınar” rolünü Yusuf Atala üstlenecek. Sabri’nin mali müşaviri 'Alp Hasanoğlu' karakterine Hakan Yufkacıgil hayat verecek.

• İlginç