Yusuf Çim Hangi Diziye Konuk Oluyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
69957.jpg

Star TV'nin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'İyi Günde Kötü Günde'ye sürpriz konuk!

'Çilek Kokusu', 'Hanım Köylü' ve 'Servet' gibi dizilerde yer alan yakışıklı oyuncu Yusuf Çim, yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği ve kadrosunda Elçin Sangu, Mehmet Ozan Dolunay ile Yasemin Kay Allen'in yer aldığı 'İyi Günde Kötü Günde' dizisine konuk oluyor.

'İyi Günde Kötü Günde' yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi tam yaz dizisi olduğu için bu ayda istediği ratingi alamıyor son bölümü daha izlemedim ama böyle düşünüyorum ben :D
Şu 'corona' olmasaydı da diziyi yazın izleseydik. Yaza damgasını vururdu bu dizi. :( Bir iki hafta daha bekler, kanal kararını verir diye düşünüyorum abla.
Valla dizi ilk bölümden istediğini almadı galiba bu saatten sonrada zor gibi yani
Kanalın elinde dizisi olmadığı için bir süre daha dayanır, ben reytinglerini arttıracağını düşünüyorum hala daha.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Şu 'corona' olmasaydı da diziyi yazın izleseydik. Yaza damgasını vururdu bu dizi. :( Bir iki hafta daha bekler, kanal kararını verir diye düşünüyorum abla.

Kanalın elinde dizisi olmadığı için bir süre daha dayanır, ben reytinglerini arttıracağını düşünüyorum hala daha.
corona herşeyı mahveti zaten

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060

Aynen yazıp iyi rating alıp kışda devam ederdi bakalım ne olacak bu iş

• Beğendim
Reactions: Doğan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060
Leyla ile ilgili ise Sarp'tan öncesidir. :A Sarp kıskanır mı bilmiyorum. :bilmem:

İlk bölüm yorumunu yaparken Sarp'ı Ozan'dan başka biri oynasa demiştim abla. Keşke Sarp'ı Yusuf oynasaydı. :A

Yok şöyle olabilir Leyla ile ilgili ise Leyla ile arkadaştır bunuda sarp bilmyordur leylada kıskandırmak için kullanabilir :A Ozanla yakışıyor Elçin ama Yusuflada iyi olurlardı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy