Young Boys 3-2 Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off İlk Maçı

Size göre daha winner bir takım olduğumuz doğrudur ama şu anki görüntüde 1 haftada ne kadar toparlanma olabilir şüpheliyim. Zaten bu maçtan havlu atacaktık da yalandan bir umut ışığı belirdi işte rövanşa :A
------

Abartmaaa :A Sonda Fener yenilgisi talihsiz olsa da büyük maç karnesi de epey iyidir Okan’ın :A
BJK'den 5 yemesi, Kopenhag, Prag faciaları yetmez ki :A

Batshuayi’de tam bir @Maskeli Fedai hainliği var :A @MasacRE
Doğru o da bizim hain gibi yanar döner ama bizde devam ettiği müddetçe rahatsız değilim kendisinden :A
------

BJK'den 5 yemesi, Kopenhag, Prag faciaları yetmez ki :A
Bjk zaten bu sezon başı. Şu an kötüyüz dedik. Çok da önemli bir maç değil ama sonuç olarak :A Kopenhag'ın nesi facia lan City zor eledi adamları canavar gibi takım :A Prag'a elenmememiz lazımdı evet ama Bayern'i ManU'yu titreten adam da Okan'dı ama bunlar hiç konuşulmaz zaten :A

Hemen Fatih Terim hamlesi gelmeli.
Rezil herif şuna bak... Gelir gelmez nasıl bir mesajla giriş yapmış...
------

Doğru o da bizim hain gibi yanar döner ama bizde devam ettiği müddetçe rahatsız değilim kendisinden :A
------

Bjk zaten bu sezon başı. Şu an kötüyüz dedik. Çok da önemli bir maç değil ama sonuç olarak :A Kopenhag'ın nesi facia lan City zor eledi adamları canavar gibi takım :A Prag'a elenmememiz lazımdı evet ama Bayern'i ManU'yu titreten adam da Okan'dı ama bunlar hiç konuşulmaz zaten :A
Yoldaşım benim...Tek tek imzamı atarım yazdığın mesajlara... Okan hocama denilenleri kınıyorum...
------

Galatasaray kalite anlamında çok üst düzey, ligin üstünde bir kadroya sahip. Bu maçın rövanşını da alacağız, en ufak bir şüphem yok. Sara maç geçtikçe daha iyi olacak. Jelert de hazır olduğunda dinamizmiyle takıma ekstra yazacak. Boey sonrası boşluğu iyi dolduracaktır.

Takımda ve taraftardaki genel hava olumsuz gibi evet, özellikle savunmada ama 3 4 seri galibiyetle tekrar moda gireceğiz. Okan hocanın da form bulacağını düşünüyorum. Geçen sene de önceki sene de düşük telden girip sonra yüksek fiziksel form ve oyun kalitesi yakalamıştık. Şampiyonlar Ligi'ne kalırsak yine geçen seneki Ekim gibi en iyi oyunlarımızı oynayacağımızı düşünüyorum... O yüzden Galatasaray tarihinin en önemli maçı Salı günkü rövanş maçı diyebiliriz...

------

Yoldaşım benim...Tek tek imzamı atarım yazdığın mesajlara... Okan hocama denilenleri kınıyorum...
------

Galatasaray kalite anlamında çok üst düzey, ligin üstünde bir kadroya sahip. Bu maçın rövanşını da alacağız, en ufak bir şüphem yok. Sara maç geçtikçe daha iyi olacak. Jelert de hazır olduğunda dinamizmiyle takıma ekstra yazacak. Boey sonrası boşluğu iyi dolduracaktır.

Takımda ve taraftardaki genel hava olumsuz gibi evet, özellikle savunmada ama 3 4 seri galibiyetle tekrar moda gireceğiz. Okan hocanın da form bulacağını düşünüyorum. Geçen sene de önceki sene de düşük telden girip sonra yüksek fiziksel form ve oyun kalitesi yakalamıştık. Şampiyonlar Ligi'ne kalırsak yine geçen seneki Ekim gibi en iyi oyunlarımızı oynayacağımızı düşünüyorum... O yüzden Galatasaray tarihinin en önemli maçı Salı günkü rövanş maçı diyebiliriz...
Oooo hoşgeldin nasılsın bakalım mecnun ? 😱 :bhr:

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Okan’ın en azından bu kadroyu ligde yine şampiyon yapma ihtimali var :A Terim’in devri geçti artık bıkmadılar savunmaktan dibe vururuz valla son döneminde küme düşürüyordu az daha :A Akıllanmak yok maalesef :A
Rasyonel insan. :A
Lig mig umrumda değil :A Avrupa'da başarı istiyorum :A Efsanemiz hakkında hadsizce konuşanları kınıyorum:A
Biatçı kültürünün forumdaki tek temsilcisi. :A

@Dosi @Yakamoz-Asi

• Aynen
Reactions: Bully
------

------

Savunmayın şunu savunmayın.. Top mop oynattığı yok iki yıldır..

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and 12.Adam
Savunmayın şunu savunmayın.. Top mop oynattığı yok iki yıldır..
Her takım set mi oynuyor kardeşim... Pres ve geçiş odaklı futbol oynamak da bir sistem ve düşüncedir... Pres konusunda Okan Buruk futbolu geçen yıl bir dönem Avrupanın zirvesine oynuyordu... Adam gayet de işini bilerek hareket ediyor... Herkes hata yapabilir, hocamın da hataları var ama sadece Şl sonucunaa bakarak top oynatmıyor demek olmaz...