Young Boys 3-2 Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off İlk Maçı

Şeytan’ın bacağını kıracağımız o kutlu gün gelirse kaçacak delik arayacaksın. :A

İkinizden biri şu avatarı değiştirin yanlışlıkla Asi’ye söveceğim az kaldı. :A
Burası Şampiyonlar Ligi konusu sizlik bir durum yok :A

1 sövmeye banı yersin zaten haydi inşallah :Z

Burası Şampiyonlar Ligi konusu sizlik bir durum yok :A

1 sövmeye banı yersin zaten haydi inşallah :Z
Siz sanki önünüze geleni deviriyorsunuz da 4 galibiyetiniz var. :A
Ha birde bu cayır cayır çıkıyor kartlar.

IMG_1512.jpeg

Siz sanki önünüze geleni deviriyorsunuz da 4 galibiyetiniz var. :A
Ha birde bu cayır cayır çıkıyor kartlar.

Ekli dosyayı görüntüle 128708
Bırak bu işleri kardeşim ligde GS'ye torpil geçiliyorsa aynı şekilde Fener'e de torpil geçiliyor bu sene Beşiktaş'a da torpil geçilir çünkü büyük takımlar yarışın için tutulmak istenir. Sadece kendi açından fanatik bir şekilde bakıyorsun olaya.

Ligde 10 senedir şampiyon olamamışsınız, Şampiyonlar Ligi'ne 17 senedir katılamamışsınız. Siz böyle başarısızken gelip de hadsizce GS'yi eleştirirsen cevabını alırsın :A

Bats reis ipten aldı bizi ama bu gidişat iyi değil. Acil toparlanma bekliyoruz takımdan. Taraftar Okan'ı yemeye dünden hazır zaten. Bir FT dönemi daha görmek istemiyorum artık :A

Ooo kimler gelmiş Galatasaray yenilgisi epey hayırlı olmuş. :A

Galatasaray bu turu geçer. Çünkü bizim aksimize önemli maçları bi şekilde kazanan bir takım maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
  • Aynen
Reactions: MasacRE
Okan’ın en azından bu kadroyu ligde yine şampiyon yapma ihtimali var :A Terim’in devri geçti artık bıkmadılar savunmaktan dibe vururuz valla son döneminde küme düşürüyordu az daha :A Akıllanmak yok maalesef :A
Lig mig umrumda değil :A Avrupa'da başarı istiyorum :A Efsanemiz hakkında hadsizce konuşanları kınıyorum:A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Hiç sıvama falan yok Okan Buruk zerre ümit vermiyor:A

Okan’ın en azından bu kadroyu ligde yine şampiyon yapma ihtimali var :A Terim’in devri geçti artık bıkmadılar savunmaktan dibe vururuz valla son döneminde küme düşürüyordu az daha :A Akıllanmak yok maalesef :A
Bizi 2 sene üst üste şampiyon yapan adama yapılan bu vefasızlığı kınıyorum :A Terim'iniz batsın be kardeşim yıl olmuş 2024 Terim sana ne getirecek bu saatten sonra...

• Aynen
Reactions: Bully
Avrupa’da da 6 atar gönderirler Terim’i geçti artık onun devri :A Bodrum’da torun sevsin :A Yunanistan faciasını da unutturmayalım :A
Yunanistan'da hocama kumpas kurdular :A
------

Bizi 2 sene üst üste şampiyon yapan adama yapılan bu vefasızlığı kınıyorum :A Terim'iniz batsın be kardeşim yıl olmuş 2024 Terim sana ne getirecek bu saatten sonra...
Doğru Okan'ın her büyük maçta yenilmesi çok şey getiriyor :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Bully
Ooo kimler gelmiş Galatasaray yenilgisi epey hayırlı olmuş. :A

Galatasaray bu turu geçer. Çünkü bizim aksimize önemli maçları bi şekilde kazanan bir takım maalesef. :A
Size göre daha winner bir takım olduğumuz doğrudur ama şu anki görüntüde 1 haftada ne kadar toparlanma olabilir şüpheliyim. Zaten bu maçtan havlu atacaktık da yalandan bir umut ışığı belirdi işte rövanşa :A
------

Yunanistan'da hocama kumpas kurdular :A
------

Doğru Okan'ın her büyük maçta yenilmesi çok şey getiriyor :A
Abartmaaa :A Sonda Fener yenilgisi talihsiz olsa da büyük maç karnesi de epey iyidir Okan’ın :A