Young Boys 3-2 Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off İlk Maçı

Şampiyonlar Ligi maçlarını açacağın aklımda bulunsun o zaman ben konu açma meraklısı değilim sen yönetici olduğun için sana daha çok yarar :A

Aynen @Sherlock un dev listeden kimse kalmadı nerdeyse skandal :A
Ah ah eskiden böyle miydi ? Dolmuş gibiydiler… @Yakamoz-Asi
Muavinde şişkolog @Sherlock

Benim takip ettiğim kullanıcıyı nasıl buldun la ? :A 😱

İrlandadayken yaptım totemi 2022-2023 yılında
Fenerbahçe maç kazandı bir tek Türkiye kupası aldı
Galatasaray maç kaybetmedi @Yakamoz-Asi
------

Galatasaray maç kaybetmedi
Bir tek Fenerbahçe Türkiye kupası kazandı
O yıl 2022-2023 senesinde
@Bully
Hımm Galatasaray'a olumsuz bir etki yapamamışsın ama Fener'in kupa almasını sağlamışsın. Sıra neden lig kupasında olmasın?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Hımm Galatasaray'a olumsuz bir etki yapamamışsın ama Fener'in kupa almasını sağlamışsın. Sıra neden lig kupasında olmasın?
Onun için ya timsah eti yemek gerekiyor yada ıstakoz
Japon bir kızla oturup maç seyrettim Beşiktaş 2-0 dan maç verdi Konya’ya Fenerbahçe ikinci oldu ligde İrlandadayken @Bully

Onun için ya timsah eti yemek gerekiyor yada ıstakoz
Japon bir kızla oturup maç seyrettim Beşiktaş 2-0 dan maç verdi Konya’ya Fenerbahçe ikinci oldu ligde İrlandadayken @Bully
Timsah eti olabilir evet Bursa'dan gol haberi var olayını terse çevirebilirsin.

Japon kız Beşiktaş'ı yakmış. GS'yi yakacak bir kız bulabilirsin başka ülkeden

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Timsah eti olabilir evet Bursa'dan gol haberi var olayını terse çevirebilirsin.

Japon kız Beşiktaş'ı yakmış. GS'yi yakacak bir kız bulabilirsin başka ülkeden
Bu ekonomiyle nasıl yurt dışına çıkabilirim hepsi ben İrlanda’dayken oldu
İkinci kez İrlanda’ya gittikten sonra uzun süre oturma izni felan 250.000 Euro Yunanistan için Malta 750.000 Euro @Bully

Bu ekonomiyle nasıl yurt dışına çıkabilirim hepsi ben İrlanda’dayken oldu
İkinci kez İrlanda’ya gittikten sonra uzun süre oturma izni felan 250.000 Euro Yunanistan için Malta 750.000 Euro @Bully
Artık yurt dışına çıkmak çok zor hale geldi ben Fransa için vize randevusu bile bulamadım.

Paralara bak imkansız gibi bir şey

Avrupa maçlarında çok çok eksiğimiz var ama lig iyi olmadan Avrupa maçlarında başarı yakalamak şans işi. Ligde her maç bir olay hakem yada başkan yada teknik direktör konuşurken oyundan hiç bahsedemiyoruz çünkü istikrar yok. Bu gidişle avrupaya hiç gidemeyeceğiz. Her giden yenilip geliyor. Umarım rövanş maçında yener Galatarasay da ülke puanı daha da düşmez. :/

Çok tartıṣma oluyordu, cezalar havada uçuyordu maç günleri. Ceza dağıtması güzel oluyordu. :A
En çok kartı hangi üye yiyordu ? :A
Hani şampiyon şampiyonlar ligine gider diye espri yapacaktım @Yakamoz-Asi @Bully
Dün gördük yolda kaldı. :A
El şeyiyle olursa , Edirne’den öteye geçince adamın fiyakasını böyle bozarlar. :A