Spor Younes Belhanda

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Aynısını Muslera yapsa kovabilirler miydi? Ayrıca gayet de haklıydı, yönetim işini yapacak.
Sen yöneticilere instagram ve Twitter da dolaşma da az da zeminle ilgilen diye eleştiri yapmayı kendinde hak buluyorsa, gayet tabii yönetim de bir yaptırım uygulayabilir.

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Muslera ile Belhanda'nın son 2 sezon performansına bakarsak aynısını muslera yapmış olsaydı karşılığı bu şekilde olmazdı.
Muslera bu kulübün efsanesidir. Yönetime sallasaydı da hiç kimse bir şey yapamazdı. Benim kasttettiğim bu işte kimse kimseyi kandırmasın güçleri Belhanda'ya yetti..

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen yöneticilere instagram ve Twitter da dolaşma da az da zeminle ilgilen diye eleştiri yapmayı kendinde hak buluyorsa, gayet tabii yönetim de bir yaptırım uygulayabilir.
Aynı açıklamayı Mostafa Mohammed yapsa adamın evinin önünde çadır kurup her saat başı "Başka bir emriniz var mı efendimiz?" sorusunu sormak için zili çalarlardı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yeni yönetimle ve Terim'in ipleri eline almasıyla birlikte Humeyni'nin İran'a dönüşü gibi tekrardan Galatasaray'a dönmesi gündemde olan futbolcudur...

Belhanda'nın gönderilmesi çok yanlıştı o süreçte, o vakitte. Ama bu saatten sonra geri getirilmesi de yanlış olur. Aranan kan değil ve yabancı sınırı da söz konusu olunca 11 için değmez.

Ama yine de 1 Milyon EURO civarı düşük maaşla sözleşme imzalamayı kabul ederse yedek kulübesi adına o kadar da itiraz edilecek bir transfer olmaz. Yine de gelmemesinden yanayım, ama gelirse de o kadar mesele etmem.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Yeni yönetimle ve Terim'in ipleri eline almasıyla birlikte Humeyni'nin İran'a dönüşü gibi tekrardan Galatasaray'a dönmesi gündemde olan futbolcudur...

Belhanda'nın gönderilmesi çok yanlıştı o süreçte, o vakitte. Ama bu saatten sonra geri getirilmesi de yanlış olur. Aranan kan değil ve yabancı sınırı da söz konusu olunca 11 için değmez.

Ama yine de 1 Milyon EURO civarı düşük maaşla sözleşme imzalamayı kabul ederse yedek kulübesi adına o kadar da itiraz edilecek bir transfer olmaz. Yine de gelmemesinden yanayım, ama gelirse de o kadar mesele etmem.

:A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski