Netflix You - Dizi Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
8. bölümün 10. dakikasındayım.
Transseksüel gay swinger lezbiyen üçlü fetiş ne zaman bu dizinin en en en alt konularından biri oldu? NE ALAKA LAN NE ALAKA

39. dakikaya atladım direkt.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Love'ın Theo'dan yaş olarak daha küçük olduğu gerçeğini öğrendiğimden beri kimseye güvenim kalmadı. :A @Forumdash
Theo bence gençlik dizilerinde oynamalı:A
------

Kaç haftadır sorucam sorucam hazır ikiniz de burdayken sorayım:A @The_Erinch @kerem

Han ile Joe birbirlerine benzemıyor mu:F

Takıntı yaptiği insanalrdan bişeyler caliyorlar. İkisi de kücükken öğretmenlerine zaafı vardi:F İkisii de sosyal ortamlardan izole ve kendilerini kabul ettirebiliyorlar:A

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Theo bence gençlik dizilerinde oynamalı:A
------

Kaç haftadır sorucam sorucam hazır ikiniz de burdayken sorayım:A @The_Erinch @kerem

Han ile Joe birbirlerine benzemıyor mu:F

Takıntı yaptiği insanalrdan bişeyler caliyorlar. İkisi de kücükken öğretmenlerine zaafı vardi:F İkisii de sosyal ortamlardan izole ve kendilerini kabul ettirebiliyorlar:A
Önce sor bakalım; Erinç bunu izledi mi :F :F

• İlginç
Reactions: Forumdash

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4. sezonu ilk 4 bölüm sonrası terk etmeye karar verdim. :(

Keşke tadında bitirselerdi diziyi. Bu sezonki tüm karakterler birbirinden itici. Bu sene zenginler arasında katil kim konulu çalışma yapmayanı dövüyorlar herhalde Hollywood'da. Knives Out 2 kadar kötü bir devam sezonu. :(

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
4. sezonu ilk 4 bölüm sonrası terk etmeye karar verdim. :(

Keşke tadında bitirselerdi diziyi. Bu sezonki tüm karakterler birbirinden itici. Bu sene zenginler arasında katil kim konulu çalışma yapmayanı dövüyorlar herhalde Hollywood'da. Knives Out 2 kadar kötü bir devam sezonu. :(
Aynısını yaptım Part 1 sonrası bir türlü devam edemedim sıkıldım ama yine 5 sezon çıktıktan sonra büyük ihtimalle diziyi bitireceğim Joe'nun sonu nasıl olacak ilk bölüm itibaren merak ettim.

• Beğendim
Reactions: bazinga