Yiğitt, 75.000'ler Kulübünde! | Bu Kulübe Giren 8. Kişi! :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
75bin kere seni Tebrik ederim.Burcu Aslan 🦁 Kendisi Kanarya olan forumdaşım.İşte hediyelerin
Çok teşekkür ederim forumdaşım, kanaryam... Hep beraber nice güzel mesajlarımız olsun. Hediyelerim de çok güzel, Dicle & Barış'a fena düşüyorum bu aralar. :bhr:

Yoo, Koç burcuyum ve burcumla gurur duyuyorum. 🤭 🤗
Baktım da şimdi seni yansıtan özelliklerini paylaşıyorum:
- Koç burcu erkeği çok inatçı, dediğim dedik ve dik başlıdır. Bir şeye karar verdiler mi ondan caydırmak çok zordur. Bu onların en zor yanıdır. Bencildirler. Hatalarının konuşulmasından nefret ederler. Hatalarını asla kabul etmezler ve haklı olduklarını ölümüne savunurlar.

En uyumlu burç da aslan & koçmuş, bizdeki enerji burçlara dayanıyormuş...

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok teşekkür ederim forumdaşım, kanaryam... Hep beraber nice güzel mesajlarımız olsun. Hediyelerim de çok güzel, Dicle & Barış'a fena düşüyorum bu aralar. :bhr:

Baktım da şimdi seni yansıtan özelliklerini paylaşıyorum:
- Koç burcu erkeği çok inatçı, dediğim dedik ve dik başlıdır. Bir şeye karar verdiler mi ondan caydırmak çok zordur. Bu onların en zor yanıdır. Bencildirler. Hatalarının konuşulmasından nefret ederler. Hatalarını asla kabul etmezler ve haklı olduklarını ölümüne savunurlar.

En uyumlu burç da aslan & koçmuş, bizdeki enerji burçlara dayanıyormuş...
Sıkıntı şu ki Balık burcuyum. 🤭 🤭 Ekşi'de görmüştüm, adam ters köşe yapıp burçların saçmalık olduğunu ortaya çıkarıyordu. İşe yaradı. 🤭

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sıkıntı şu ki Balık burcuyum. 🤭 🤭 Ekşi'de görmüştüm, adam ters köşe yapıp burçların saçmalık olduğunu ortaya çıkarıyordu. İşe yaradı. 🤭
1612762207642.png

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Nice güzel mesajlara @Yiğitt 😊
Zamanında senin için gece gündüz forumdan çıkmıyor, uyurken bile giriyorsun gibi mesajlar okumuştum :A Nerden nereye. İş güç insani durgunlaştırıyor haliyle :A mesaj sayın zaten çok çenesi düşük olduğunu gösteriyor :A benden kesinlikle daha çenesi düşüksün :A
Sana hediye yok bu kez :A

Yok yok var tabiki. Nice güzel mesajlara :Z

kanald.png

Sana ilk dinlettirdiğim şarkı :A

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler @Yiğitt , nice mesajlara. :Z :bhr:

Aslında herkes aynı tür hediye vermiş, ama aklıma başka bir şey gelmedi. :(
Çok teşekkürler canım benim, hep beraber nice yıllarımız mesajlarımız olsun. :bhr: Yiğit'e başka nasıl hediye verilir, çok teşekkürler. :Z

Nice güzel mesajlara @Yiğitt 😊
Zamanında senin için gece gündüz forumdan çıkmıyor, uyurken bile giriyorsun gibi mesajlar okumuştum :A Nerden nereye. İş güç insani durgunlaştırıyor haliyle :A mesaj sayın zaten çok çenesi düşük olduğunu gösteriyor :A benden kesinlikle daha çenesi düşüksün :A
Sana hediye yok bu kez :A

Yok yok var tabiki. Nice güzel mesajlara :Z

Ekli dosyayı görüntüle 98882

Sana ilk dinlettirdiğim şarkı :A
Çenem eskiden çoktu, şimdi durulma dönemindeyiz artık ama olsun. Vaktinde güzeldi, şimdi de çenem var sayılır olumlu düşünelim. :A

Çok teşekkürler canım, hep beraber nice güzel yıllarımız mesajlarımız olsun. Hediyelerim de çok güzel, o ilk dinlettiğin şarkıyı unutmuşum. Şimdi açıp dinledim de epey arabesk günlerden geçmişiz, aman görmeyelim o arabeskli günleri. Moodumuz düşmesin. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Çok teşekkürler canım benim, hep beraber nice yıllarımız mesajlarımız olsun. :bhr: Yiğit'e başka nasıl hediye verilir, çok teşekkürler. :Z

Çenem eskiden çoktu, şimdi durulma dönemindeyiz artık ama olsun. Vaktinde güzeldi, şimdi de çenem var sayılır olumlu düşünelim. :A

Çok teşekkürler canım, hep beraber nice güzel yıllarımız mesajlarımız olsun. Hediyelerim de çok güzel, o ilk dinlettiğin şarkıyı unutmuşum. Şimdi açıp dinledim de epey arabesk günlerden geçmişiz, aman görmeyelim o arabeskli günleri. Moodumuz düşmesin. :bhr:
Hayatımız arabesk bizim :A ozamanlar beğendiğini söylemiştin :A ondan tekrar hediye ettim.
Mod düşmesin aynen :bhr: Ozaman bonus hediyem gelsin. 'Tatlı' bulduğum bir şarkı

• Beğendim

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayatımız arabesk bizim :A ozamanlar beğendiğini söylemiştin :A ondan tekrar hediye ettim.
Mod düşmesin aynen :bhr: Ozaman bonus hediyem gelsin. 'Tatlı' bulduğum bir şarkı
Çok da beğenemedim sanki, Ceylan'ı hep arabesk şarkılarla dinledim ya garip geldi. Ama şarkıda Ceylan daha güzel söylüyor bence. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Tebrik ederim @Yiğitt abi ... Nice sağlıkla , huzurla , hepbirlikte geçireceğimiz nice mesajlara..

• Harika