Yiğit Özşener ve Esra Ronabar 'Kırmızı Oda'ya Konuk Oluyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ew3xJ2xWgAAHI5J-horz.jpg

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya sürpriz konuklar!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan'ın paylaştığı yapımın gelecek hafta yayınlanacak olan 30. bölümünden itibaren, başarılı oyuncular Yiğit Özşener ve Esra Ronabar kadroya konuk olarak katılıyor.

Özşener, dizide zengin iş adamı Zafer karakterine, Ronabar ise Zafer’in eşi ve tescilli güzel Nihal karakterini canlandıracak. Eşine büyük bir aşkla bağlı olan Nihal, bayılmalarının çözümünü Doktor Hanım’da ararken Zafer’in evlilikleriyle ilgili söylediği sözler Doktor Hanım’ı şaşırtacak.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle 26 Mart Cuma 20.00’de TV8’de!

Ew7kjsAXIAEAaTw

Ew7kjsBWQAYPt5b

Ew7kLSZWYAUOzpW

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Şimdi gördüm, Ramo'dan yine bir Cuma günü dizisine geçmesi sürpriz oldu :eek:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Esra Ronabar şaşırdım iyi bir isim. Hikaye de ilginç olacak gibi bekliyoruz. Vakalar giderken en son diğer yeni vaka gösterilmesi güzel detay

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ezel'den bir erkek oyuncunun geleceği bilgisini almıştım ve ne yalan söyleyeyim aklıma gelen ilk isim de Yiğit Özşener olmuştu gelmesine çok sevindim. :Z Madalyonun İçi'ndeki Binbir Gece Masalı hikayesini uyarlayacaklar galiba. Hikayenin meftunu olmamıştım ama burada daha güzel işlenebilir bekliyoruz. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yiğit Özşener'i konuşmuştuk seninle doğru tahmin. :Z @Aserat

Ama Esra Ronabar sürpriz oldu uzun zamandır ortada yoktu. :bhr: Görünce çok sevindim. :Z :Z SBSV'de kaza geçirip ayrılmıştı. :( Cem Karcı giderayak yine çok yakın dostunu ikna etmiş. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Gidenlerin yeri çok iyi isimlerle dolduracaklar.

Cengiz Atay ve Kerpeten Ali'nin karısı şimdi çift mi olacak? :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Yiğit Özşener'i konuşmuştuk seninle doğru tahmin. :Z @Aserat

Ama Esra Ronabar sürpriz oldu uzun zamandır ortada yoktu. :bhr: Görünce çok sevindim. :Z :Z SBSV'de kaza geçirip ayrılmıştı. :( Cem Karcı giderayak yine çok yakın dostunu ikna etmiş. :bhr:
Şu giderayak kısmını hatırlatmasaydın iyiydi.ss

Yalnız bir ara sürekli kadın danışanlar olurdu şimdi de Yiğit Özşener, Recai ve Sadi derken bu sefer hep erkek danışanlar (gerçi Esra Ronabar'ın karakteri de kliniğe gidiyordu ama asıl olay onunla ilgili değil) var bakalım nasıl olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu giderayak kısmını hatırlatmasaydın iyiydi.ss

Yalnız bir ara sürekli kadın danışanlar olurdu şimdi de Yiğit Özşener, Recai ve Sadi derken bu sefer hep erkek danışanlar (gerçi Esra Ronabar'ın karakteri de kliniğe gidiyordu ama asıl olay onunla ilgili değil) var bakalım nasıl olacak. :A
Ya onu bilerek demedim. :A Geçen bir röportajında "daha önce çalıştığım ve her zaman çalışmak istediğim biri" demişti Esra Ronabar için. Çok uzun zamandır dostlukları var. :A Her ne kadar hep kankalarını topluyor desem de hepsi kaliteli isimler. :Z

Recai gitmedi mi. :eek: Kadın izleyiciler sıkılabilir bu durumdan. :A Kendilerini o kadın karakterin yerine koyup ağlamak daha da işine gelir. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ya onu bilerek demedim. :A Geçen bir röportajında "daha önce çalıştığım ve her zaman çalışmak istediğim biri" demişti Esra Ronabar için. Çok uzun zamandır dostlukları var. :A Her ne kadar hep kankalarını topluyor desem de hepsi kaliteli isimler. :Z

Recai gitmedi mi. :eek: Kadın izleyiciler sıkılabilir bu durumdan. :A Kendilerini o kadın karakterin yerine koyup ağlamak daha da işine gelir. :A
Yok yine Cem Karcı'nın gidişine üzüldüm seninle alakası yok. :A

Daha Recai'nin kendi hikayesi var ohoo. :A Sadi kadın erkek herkes tarafından seviliyor o fazlasıyla idare eder ayrıca Nihal de kadınları etkileyecek bir karakter. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bu kadın Barış Falay'ın karısı değil mi? :A Yiğit Özşener çok iyi isim. Ezel ve Dudaktan Kalbe'den biliriz.
Aynen o. :A Bak işte çok iyi isimler geliyor ama sen inadından izlemiyorsun hem bu hikaye kitapta pek ağır değildi bakabilirsin yani. :A

• İlginç
Reactions: kerem