Yetkili Ağzıdan Türk Dizileri Açıklaması

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
abd diyor amerika kıtası mı diyor :bağır: abd deki foxtan bahsediyoz :F ayrıca fox un ABD deki ispanyolca kanalı olsa da 50 milyon izleyiye ulaşacak her türlü başarıdır :F
Amerikada resmi dil ispanyolca mı??? :F:F Tabiki de ispanyolca olan kanllarda yayınlanacak. Bu da Dediğim ülkelere çıkıyor:T:

Ben MY'nin bişey demiyorum.Benim itirazim senin haberdeki yanliş anlatımın.
Sen haberde CBS ABC The CW ile yarişan kanal FOX'a getirmişssin lafı.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Amerikada resmi dil ispanyolca mı??? :F:F Tabiki de ispanyolca olan kanllarda yayınlanacak. Bu da Dediğim ülkelere çıkıyor:T:

Ben MY'nin bişey demiyorum.Benim itirazim senin haberdeki yanliş anlatımın.
Sen haberde CBS ABC The CW ile yarişan kanal FOX'a getirmişssin lafı.
lö neyini anlamıyon fox un kolombiyalı bir kanalla ortak kurduğu ispanyolca yayın yapan kanalı var ABD de:)

ayrıca hangi fox olduğunu da söylemiş sadece ABD ve fox demiş :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
lö neyini anlamıyon fox un kolombiyalı bir kanalla ortak kurduğu ispanyolca yayın yapan kanalı var ABD de:)

ayrıca hangi fox olduğunu da söylemiş sadece ABD ve fox demiş :D
kolombiya nerde aç bak haritayı:X Güney ABD.Venezuella'nın komusu:F Dediğime geldin işte. Oranın reytingi bildiğimiz yada senin haberde bahsettiğin 5 büyük kanal değil :X

2ukheq

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
kolombiya nerde aç bak haritayı:X Güney ABD.Venezuella'nın komusu:F Dediğime geldin işte. Oranın reytingi bildiğimiz yada senin haberde bahsettiğin 5 büyük kanal değil :X

2ukheq
lö kolombiya kanalı değil kanalın ortağı kolombiyalı birlikte açmışlar abd de yayın yapıyor :) 50 milyon izleyicisi var araştır:bağır: aydın doğanın da alman ortağı var kanal d alman kanalı mı oluyor nasıl mantık bu :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
lö kolombiya kanalı değil kanalın ortağı kolombiyalı birlikte açmışlar abd de yayın yapıyor :) 50 milyon izleyicisi var araştır:bağır: aydın doğanın da alman ortağı var kanal d alman kanalı mı oluyor nasıl mantık bu :F
o kanalın adını ver nerelere yayın yapıyor bakacam:T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sonunda anladı :F
http://en.wikipedia.org/wiki/MundoFox biri bu birkaç kanal daha var onları da bulurum birazdan:F
Boşa zahmet etme baktım tek kanal bu cıkıyor :T: Haberdeki FOX TV silinsin :X Kafalar karişmasın :XKanal gene Güney ABD'ye de yayın yapıyor hemde tek(1) dil ispanyol:X 50 milyon dediğin şey ABD'de 50 milyon ispanyol/Latin varmiş, onlara hitap etmek için ABD'ye kabloluda yayın yapıyormuş. Gene o "5 büyük kanal" yeri silinmeli. Zaar reytingi(ABD) bile ölçülmuyordur o kanalın(b)

Demem o ki geçenlerde gene ABD'de MY yayınlanıyor diyordun, bende dıdısının dıdı olayı demiştim:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Boşa zahmet etme baktım tek kanal bu cıkıyor :T: Haberdeki FOX TV silinsin :X Kafalar karişmasın :XKanal gene Güney ABD'ye de yayın yapıyor hemde tek(1) dil ispanyol:X 50 milyon dediğin şey ABD'de 50 milyon ispanyol/Latin varmiş, onlara hitap etmek için ABD'ye kabloluda yayın yapıyormuş. Gene o "5 büyük kanal" yeri silinmeli. Zaar reytingi(ABD) bile ölçülmuyordur o kanalın(b)

Demem o ki geçenlerde gene ABD'de MY yayınlanıyor diyordun, bende dıdısının dıdı olayı demiştim:X
nerede yayınlanacağı belirsiz bekelyip görelim :) ayrıca amerikada ana dili ispanyolca olan 40 milyon insan var kanalın 50 milyon izleyicisi olması normal :A

diğer diziler abd de yayınlanmanın anca rüyasını kurar :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
nerede yayınlanacağı belirsiz bekelyip görelim :) ayrıca amerikada ana dili ispanyolca olan 40 milyon insan var kanalın 50 milyon izleyicisi olması normal :A

diğer diziler abd de yayınlanmanın anca rüyasını kurar :A
CanalFOX diye var oda sadece G.A 'ya yayın yapıyor galiba(b) Hem ortak demedin mi??? Haberi düzeltmemek için ben düzeltmek için atmadiğimiz takla kalmadi :T:

Ayrıca ben Kurt Seyd'den umutluyum:F PBS'de yayınlanırsa şaşmam:X O KADAR:cool:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
CanalFOX diye var oda sadece G.A 'ya yayın yapıyor galiba(b) Hem ortak demedin mi??? Haberi düzeltmemek için ben düzeltmek için atmadiğimiz takla kalmadi :T:

Ayrıca ben Kurt Seyd'den umutluyum:F PBS'de yayınlanırsa şaşmam:X O KADAR:cool:
neyini düzenlicez adam foxta ispanyolca yayınlanacak demiş dünya kadar fox kanalından hangisi olduğuny söylememiş :) adamın açıklamasından çıkan 5 büyükten biri olan fox:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
neyini düzenlicez adam foxta ispanyolca yayınlanacak demiş dünya kadar fox kanalından hangisi olduğuny söylememiş :) adamın açıklamasından çıkan 5 büyükten biri olan fox:A
Ortak kanal açmiş diyen de sendin :T: MundoFox diyip küçültmesini mi bekliyordun :F Sen daha haberi düzeltmezken:F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En çok izlenen dizi olan Muhteşem Yüzyıl, ABD'nin en büyük 5 kanalı içerisinde yer alan Fox Tv'de İspanyolca dublajlı yayınlanacakmış.

cümledeki fox hangi fox on u tartışıyoz :)
Yerel yayın yapıyorlar zaman zaman. İspanyolca konuşulan bölgelerde yayınlanacak olabilir orijinal Fox'ta. :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Yerel yayın yapıyorlar zaman zaman. İspanyolca konuşulan bölgelerde yayınlanacak olabilir orijinal Fox'ta. :)
foxmundo diye kanalda varmış ispanyolca konuşan amerikalılar için :) ama orjinal haberde sadece fox denmiş:) büyük ihtimal günlük yayınalnır haber öncesi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
başlık bence saçma olmuş arkadaş my yi kafasına göre övmüş durmuş her zamanki laflar he de geç