Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ep7rulgxmaeozez-jpg.96954

Kadrosu ve konusu ile dikkat çeken 'Yetiş Zeynep' yayın hayatına başladı!

Yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu'nun oturduğu, kadrosunda Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Berke Acar ve Elif Atalay gibi isimlerin yer aldığı dizi Exxen platformunda yerini aldı.

20 yaşında hayalleri olan bir üniversite öğrencisi Zeynep'in (Bekiroğlu) okul masraflarını karşılayabilmek için bakıcılık yapmak zorunda kaldığı hikayeyi ekrana taşıyan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

'Yetiş Zeynep' ilk bölümüyle Exxen'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
DİZİNİN FRAGMANI

Dizi Perşembe günü yayınlandı ama fragman daha yeni çıkıyor. :A İlginç...

• Güldürdün
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x1

Dizi çok tatlı olmuş. Ne çok çocukça nede çok yetişkinlere yönelik. Senarist Çağlar Yurt sevdiğim bir isimdir zaten burada da ortayı güzel bulmuş. Aslı Bekiroğlu'na rol çok yakışmış. Keremcem'de hiç sırıtmıyor. Ece Dizdar her zamanki güzelliği ile öne çıkıyor. Çocuklar hakkında fazla bir şey göstermediler bize. Platformun belkide en maliyetsiz işi olduğu için çok rahat bir şekilde devam eder.

7/10

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x1

Exxen'in 1 haftalık ücretsiz izlemesinde ne var ne yoksa izledim. :F Bu diziyi izleyeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi ama süresinin kısa olduğunu görünce bir bakayım dedim. :A Fena da yapmamışım ya beğendim diziyi.

Exxen'deki bir iki iş Disney Channel dizilerini andırıyor falan yazmışlardı, gerçekten de öyle. İşte Bu Benim Masalım'dan zaten o tadı almıştım, bu dizi de Disney Channel'de yayınlanan bir diziye çok benziyor yorumlarda gördüm ve baktım gerçekten de öyle. :A Ama dizi tam çocuklara da hitap etmiyor, güzel espriler de vardı.

Gülme efektleri çok fazlaydı. Neredeyse her replikte vardı. :( Olmasa da olurdu ama madem yaptınız bu kadar sık yapmayın. :(

Aslı Bekiroğlu'nu çok beğendim, role de çok yakışmış. Eskiden hiç beğenmezdim performansını ama Benim Tatlı Yalanım'da ve bu dizide gayet doğal geldi bana.

Hava iyice bozdu esprisi çok iyiydi. :F Çocukların her biri de ayrı problemli. Dizinin ilk konusunda da demiştim Keremcem'de de Ece Dizdar'da da 6 çocuklu anne-baba tipi yok. :F Yine de keyifli bir iş olmuş, severek izledim.

O kadar eleştirdik falan ama fena diziler yok Exxen'de. :A Ya da ben böyle eski dizilerin tadında işler görmeyi özlediğim için mi beğendim, bilemiyorum. :A

6.5/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1. Bölüm

Ben bu diziyi bu kadar iyi beklemiyordum ya, izleyince şaşırdım. Güzel bir iş çıkmış ortaya, ama her komedi dizisinde olan "gülme efektleri" insanı sıkıyor. Umarım ilerleyen bölümlerde azdır.
Daha önce yer aldığı hiç bir diziyi doğru düzgün izlememiştim Aslı Bekiroğlu'nun. Burada izleyeceğim gibi. Zeynep karakterine çok yakışmış.

Keremcem'den 6 çocuk babası olmaz diyordum ve hala daha olmaz diyorum. Çok sırıtmış, keşke başka bir isim seçilseymiş. Ece Dizdar da 6 çocuk için çok genç duruyor. :(
Genel olarak fena değildi ilk bölüm, 7/10.

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2. Bölüm

İlk bölümden daha iyi bir bölümdü ve gereksiz yerlerde gülme efekti yoktu. A Zeynep'in annesini çok merak ettim, umarım ilerleyen bölümlerde görürüz. Telefonda Zeynep ile diyalogları harika. :A
Zeynep'in çocukların telefonunu alarak birlikte vakit geçirmelerini sağlaması çok iyiydi, Survivor parkuru da hoşuma gitti. :A Bu arada ne kadar büyük bu ev ya, insan kaybolur. :A

Mübeccel ve Fahri'nin, hırsızı yakalamak için kurdukları tuzaklar ve evin köpeğini eğitmeleri harikaydı, güldürdü. :A Ayrıca dizi Beril (Ece Dizdar) ve Engin (Keremcem) olmasa da devam edermiş. :A
Sevdim ben bu diziyi... 8.5/10

Diziyi Sibil'in kardeşi ve arkadaşı yapıyormuş, buna ayrı bir şok oldum. :eek: :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3. Bölüm
Yağmur çok itici bir çocuk, bana bir aralar popüler olan filozof Atakan'ı hatırlattı. :A Yaşıtları oyunlar oynarken onun çok bilmiş davranışları bir süre sonra sıktı. Umarım böyle devam etmemiştir. :A

Mert'te çok tatlı, "arkadaşlar" demesini çok seviyorum. :bhr: :A Keremcem normalde 43 yaşında, dizide en büyük çocuğu Deniz (Berke Acar) 19 yaşında. Küçük çocuklar haricinde biraz daha iyi bir kadro kurulabilirmiş gibi.

İkizlerin yaptığı şey, elektrik kesintisine yol açtı. :A Bölüme girerken konuyu görünce daha farklı bir şey bekliyordum, olayın böyle olması şaşırttı. :A Bölüm sonunda itiraf etmeleri güzeldi.
Son sahnede Yonca Evcimik'in Abone şarkısı çalması... :bhr:

İlk iki bölüm kadar olmasa da güzeldi, 6/10