Yetenek Sizisiniz Neden Cuma Günü Yayınlanıyor?

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Yetenek Sizsiniz'in cuma günü de dahil haftada 4 gün yayınlanması çok tartışılmıştı.
Cuma günü dizileri Dİla Hanım ve Behzat Ç.'nin fanları olayı ve kanalı protesto etmişti.
Star'ın bu kararı verme nedeni ortaya çıktı.

Perşembe günü Avrupa maçı olması nedeniyle perşembe yayın yapamayacak program Survivor başlamadan bitirilmeye çalışılıyor.
Tüm amaç Survivor'ı zamanında yayınlatmakmış.

Öte yandan Faruk Turgut kanala twitter'dan tepki gösterdi ve şunları paylaştı:

"Kanalın yayın politikası bunu gerektiriyormuş. Benim yapabileceğim bir şey yok. Tamamen kanal tasarrufudur"

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Tabi ya. Survivor 1-2 hafta geç başlarsa dünya patlayacak. Star'a önceden haber vermişler onlar da önlemini alıyolar ::)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Yetenek Sizsiniz'in cuma günü de dahil haftada 4 gün yayınlanması çok tartışılmıştı.
Cuma günü dizileri Dİla Hanım ve Behzat Ç.'nin fanları olayı ve kanalı protesto etmişti.
Star'ın bu kararı verme nedeni ortaya çıktı.

Perşembe günü Avrupa maçı olması nedeniyle perşembe yayın yapamayacak program Survivor başlamadan bitirilmeye çalışılıyor.
Tüm amaç Survivor'ı zamanında yayınlatmakmış.

Öte yandan Faruk Bayhan kanala twitter'dan tepki gösterdi ve şunları paylaştı:

"Kanalın yayın politikası bunu gerektiriyormuş. Benim yapabileceğim bir şey yok. Tamamen kanal tasarrufudur"

Faruk Bayhan değil dizinin yapımcısının adı, ama Faruk ​Turgut :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Acun resmen Kanali ele gecirmis. Diger Yapimcilar olsam dizilere yeni kanal ararim ve Star TV'nin aslinda hic birsey üretemedigimi dünya aleme gösterirdim.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
final yapsa da kurtulsak bu sene zaten düzgün yetenk yoktu gene köpek möopek birinci olur :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Kim olursa olsun, ama bitsin artik. Acun'da 4 Büyük kanal'dan ayrilsin artik. Hep ayni yarismalar zaten.