Yer Yerinden Oynicak Twitter Sallandı UEFA: Şike ile ilgili yeterli delil var Uefa Mesaj Geldi

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
uefa-sike-ile-ilgili-yeterli-delil-var-106481.jpg

UEFA Genel Sekreteri Infantino, yaptığı açıklamada 'Türkiye'de şike ile ilgili yeterli delil var.' dedi.
UEFA Yönetim Kurulu toplantısı İstanbul'da devam ediyor. Toplantı sonrasında UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino basın toplantısı düzenledi.​
Gianni Infantino, yaptığı açıklamada "Türkiye'de şike ile ilgili yeterli delil var." dedi.​
Infantino, "Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nden men edildi. UEFA'ya göre Türkiye Ligi'nde geçen sezonun şampiyonu kim?" sorusuna, "Türk Ligi'nin birincisini belirleme işi, UEFA'nın işi değil Şike iddialarından sonra Türkiye Futbol Federasyonu, F.Bahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılmasından vazgeçti. Biz de tüzüğümüze göre sıralamada bir sonraki sırada olan takımın katılmasını istedik. Geçen yıl Türkiye'nin şampiyonunun kim olduğunu biz söyleyemeyiz. Disiplin kararlarının TFF tarafından hızlı bir şekilde alınması lazım." diyerek yanıt verdi.
UEFA yetkilisi,"UEFA'nın sıfır tolerans söylemine rağmen iddianamede adı geçen Trabzonspor ve Beşiktaş'ın neden Avrupa kupalarında yer aldığıyla ilgili bir soru üzerine ise "Sıfır tolerans deyince her tür katı tedbiri içerir ya da içermez diye düşünmeyelim ama uygun tedbirleri almak demektir. Duruma göre değişir. Bu Türkiye'nin meselesidir. Olmuşsa buna TFF ve Türk makamları bakacaktır. UEFA müsabakaları çerçevesinde bir şey olmuşsa biz bakabiliriz veya Federasyon bir şey yapmazsa bir yapabiliriz." dedi.​
Infantino, Fenerbahçe'nin CAS'ta TFF ve UEFA aleyhine açtığı dava için ise "Fenerbahçe'nin CAS'taki davası görülmekte olan bir dava. Bu konuda şu anda bir şey söyleyemem." ifadeleri kullandı.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bişeyler yapsınlar artık üstü kapatıldı olayın

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kadıköyde yenelim şunları play off ta sonra nereye düşüyolarsa düşsünler :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
o biraz zor işte eğer biz avrupaya gidemezsek ortalığı dağıtırız federasyon dağıtırız ortalık savaş alanına döner öyle bişey yapamazlar güçleri yetmez

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben açıklamayı dinledim. Biz hiç karışmıyoruz tamamen TFF'nin işi gibi şeyler söylediler. Fenerbahçe aleyhine bir şey söylemedi. Başlık biraz uydurma olmuş. :) Delil olduğu yeni bir şey değil aylardır biliyoruz ama delillerin doğruluğu da önemli. UEFA, mahkemeden veya TFF'den daha fazla bir şey biliyor olamaz.

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Ben açıklamayı dinledim. Biz hiç karışmıyoruz tamamen TFF'nin işi gibi şeyler söylediler. Fenerbahçe aleyhine bir şey söylemedi. Başlık biraz uydurma olmuş. :) Delil olduğu yeni bir şey değil aylardır biliyoruz ama delillerin doğruluğu da önemli. UEFA, mahkemeden veya TFF'den daha fazla bir şey biliyor olamaz.

suanki mevcut deliler ispatli ses kayitlari tapeler tespit edildi ve uefa iddanagme kabul ardından belgeleri ek klasörleriyle birlikte el koydu ve suan fenerbahçe için tehlike çanlari çaliyor bir kararla

4.Lige düsürebilirler bunlar gerçekler acımazlar...

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Bende dinledim madem herşey onlar için ortada deliller net o zaman Pilatini ne diye başbakandan ricacı olarak fb cas davasını çeksin diyor hadi onuda geçtim bir gazeteci sizin gözünüzde şampiyon kim diye sordu adam sus pus kaldı yine ona biz karışamayız diye geçiştirdi.Yeterince delil var deniliyor ya savunmalar devam ediyor o deliller çürütülebilir.Son olarakda Fenerbahçe asla küme düşmeyecek ve seneye şampiyonlar liginde olacak

Moderatörün son düzenlenenleri:

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Bende dinledim madem herşey onlar için ortada deliller net o zaman Pilatini ne diye başbakandan ricacı olarak fb cas davasını çeksin diyor hadi onuda geçtim bir gazeteci sizin gözünüzde şampiyon kim diye sordu adam sus pus kaldı yine ona biz karışamayız diye geçiştirdi.Yeterince delil var deniliyor ya savunmalar devam ediyor o deliller çürütülebilir.Son olarakda Fenerbahçe asla küme düşmeyecek ve seneye şampiyonlar liginde olacak

uefa men etti gerekli cezalari vermeseniz gelir kolunuzu keserim demis iste.

Moderatörün son düzenlenenleri:

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Türk takımlarının ve milli takımın men edilmesi gibi bir durum gündemimizde değil dedi
Ve ekledi bizim düzenlediğimiz kupalarda şike olayı olursa o zaman biz men ederiz diğer kararlar yerel mahkeme ve TFF'de dedi yani gsliler rahat olsun

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Türk takımlarının ve milli takımın men edilmesi gibi bir durum gündemimizde değil dedi
Ve ekledi bizim düzenlediğimiz kupalarda şike olayı olursa o zaman biz men ederiz diğer kararlar yerel mahkeme ve TFF'de dedi yani gsliler rahat olsun

eger fener busene ş.ligine gitmeye hak kazanırsa bu sefer kelir kolumuzu komple men ederler hani cezalar şikeye ceza vermediniz bu takım hakkında yarin bisiy olursa hepinizi yakarım der ...

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Herşey ortada aslında ama Fenerbahçeyi düşürmekten korkuyorlar kısacası, Lig Tv gelirleri vs.. Biraz realist kararlar almak gerekiyor bana kalırsa..