Yeni Favori Üyeler (Temmuz 2020)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
@Ygslysci @slhttnmtl @Gerekli24
Üçünüzüde can-ı gönülden tebrik ederim.
Kısa sürede terfilerinizi aldınız umarım hakkını verirsiniz.
Üçünüzde son dönemde ciddi katkıda bulundunuz foruma....Devamlılığını diliyorum.

@bazinga ve @Bully Son dönemde üye olup,ciddi katkıda bulunan bu üç arkadaşı görmezden gelmeyip; terfi ettirdikleri içinde tebrik ediyorum.
Vermeye çalışacağım devam da edeceğimi düşünüyorum
@bazinga ve @Bully e ben de çok teşekkür ediyorum normalde ilk zamanlarda ben de bugünlerde gördüğüm üye olup giren ama tek bir mesaj yazmayıp sadece okuyanlardandım uzun da olsa bir süre sonra açıldım ve kısa süre içinde siz de beni kabul ettiniz hepinize teşekkürler :)
Bu arada bu güzel ve benim için diğer yazdığın güzel yorumlar için çok teşekkür ediyorum Erinç Abi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üçünüzde son dönemde ciddi katkıda bulundunuz foruma....Devamlılığını diliyorum.

@bazinga ve @Bully Son dönemde üye olup,ciddi katkıda bulunan bu üç arkadaşı görmezden gelmeyip; terfi ettirdikleri içinde tebrik ediyorum.
Tebrikleri tüm yönetim adına kabul edelim o zaman. Bu seçimlerde tüm yönetimin ortak görüşü alınıyor. :)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

Çok teşekkür ederim abim...:Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vermeye çalışacağım devam da edeceğimi düşünüyorum
@bazinga ve @Bully e ben de çok teşekkür ediyorum normalde ilk zamanlarda ben de bugünlerde gördüğüm üye olup giren ama tek bir mesaj yazmayıp sadece okuyanlardandım uzun da olsa bir süre sonra açıldım ve kısa süre içinde siz de beni kabul ettiniz hepinize teşekkürler :)
Bu arada bu güzel ve benim için diğer yazdığın güzel yorumlar için çok teşekkür ediyorum Erinç Abi.
Ben de yönetime teşekkür etmeyi unutmuşum. Bütün yönetim kuruluna teşekkürler