Yeni Favori Üyeler (Kasım 2020)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
SElqiG.png

"Çaylak Üye" rütbesine sahip 3 üye favori üyeliğe yükselmiştir. Bu üyeler;

@Zeyno45
@EmreCan
@seyfullXh
NOT1: İlk 1 ay mesajlarınız ve açacağınız konular inceleme altında olup favori üyeliğe uymayan içeriklerde uyarısız eski rütbeye düşürülecektir.
NOT2: Favori üyelikle ilgili her türlü soruyu bana veya başka yöneticilere özelden sorabilirsiniz.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
SElqiG.png

@Zeyno45
@EmreCan
@seyfullXh
NOT1: İlk 1 ay mesajlarınız ve açacağınız konular inceleme altında olup favori üyeliğe uymayan içeriklerde uyarısız eski rütbeye düşürülecektir.
NOT2: Favori üyelikle ilgili her türlü soruyu bana veya başka yöneticilere özelden sorabilirsiniz.
Aman Allahım bu ben miyim şoka girdim

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl and Dosi

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
SElqiG.png

@Zeyno45
@EmreCan
@seyfullXh
Valla hediye gibi geldi bugün bana ya çok sağolun 😅😅😅

• Beğendim
Reactions: Dosi and STAR

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aman Allahım bu ben miyim şoka girdim
Hayırlı olsun.
İlk üye olduğun zamanlarda bana özelden sormuştun nasıl favori üye olabilirim demiştin. Ara ara kural vs konuşurduk. Ozamanlar ben favori üyeydim ve kadere bak, yönetimde olduğum bir zamana denk geldi favori üye olman :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Hayırlı olsun.
İlk üye olduğun zamanlarda bana özelden sormuştun nasıl favori üye olabilirim demiştin. Ara ara kural vs konuşurduk. Ozamanlar ben favori üyeydim ve kadere bak, yönetimde olduğum bir zamana denk geldi favori üye olman :A
Evet sana sormuştum kademeni hatırlamıyorum ama sana soruyordum çok teşekkürler 🤩♥️

• Harika
Reactions: Dosi