'Yeşil Vadi'nin Kızı' Dizisinin Çekimleri Başladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,178
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ie0qr2k.jpg

'Yeşil Vadinin Kızı' sete çıktı!

Yapımcılığını Yeşil Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ile Çağıl Nurhak Aydoğdu'nun oturduğu ve başrolünde başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'ın yer aldığı yeni günlük dizinin çekimleri başladı.

Senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit'in kaleme aldığı dizinin hangi kanalda ekrana geleceği ise henüz belirsiz.

hc8iqpl.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,984
Puanı
1,061
Bu kız ne ara günlük dizilere düşmüş yazık. :eek:
------

Ayrıca resmen bu dizinin uyarlamasını yapıyorlarmış umarım telifini almışlardır. :F

images

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beren niye günlük dizide oynuyor ya o kadar proje gelmiştir bunu mu seçti. :A Özge Aras Misafir'in de senaristi değil miydi hem o diziyi hem de günlük dizi mi yazıyor. :eek:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Her şeyden önce bu uyarlamayı yapmaya nasıl karar verdiler ve günlük dizi olarak yayınlayacaklar. :F

Özge Aras bir de bunu mu yazıyormuş, Fatih Aksoy delirdi of Misafir iyi çıksa bari. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İlla başrol olacam diye günlük dizide oynatmak mantıksız. Normal dizilerde rol alabilir, kesin teklifler gidiyor, amma başrol olmayacak diye kabul edilmiyordur. Alıştılar hikayenin esas karakteri olmasına. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,896
Puanı
360
------

Ayrıca resmen bu dizinin uyarlamasını yapıyorlarmış umarım telifini almışlardır. :F

images
bu diziyi haftalık dizi olarak uyarlamak varken günlük dizide harcamaları çok üzücü

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin ismini görünce 'Anne With An A' dizisi aklıma geldi, acaba uyarlama mı yapılıyor yoksa farklı bir dizi mi? Eğer uyarlanıyorsa çok güzel bir iş çıkabilir ama o dizi dönem dizisiydi, yani eğer uyarlamaysa dönem dizisi olarak mı yoksa günümüz olarak mı karşımıza çıkacak? İlgi görebilir bence dizi. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
------

images
Rahmetli @destere de bu diziyi çok severdi bana önermişti hatta. Türkçe dublaj olarak günlük anamgillerle izlerim demiştim:F @xemrexxx kısmet bu diziyeymiş:A (tabi izlemicem)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Rahmetli @destere de bu diziyi çok severdi bana önermişti hatta. Türkçe dublaj olarak günlük anamgillerle izlerim demiştim:F @xemrexxx kısmet bu diziyeymiş:A (tabi izlemicem)
İzlemedin mi orijinalini, hayret senden nasıl kaçmış? :eek: Çok samimi ve doğal bir işti, görüntüleri de ayrı güzeldi. Geçen yıl pandeminin başında izlemiştim. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzlemedin mi orijinalini, hayret senden nasıl kaçmış? :eek: Çok samimi ve doğal bir işti, görüntüleri de ayrı güzeldi. Geçen yıl pandeminin başında izlemiştim. :D
Yok hala izlemedim ama hep izlerim diye ötelediğim dizi nedense:A Anam Beren'in dizisini izlerse bunun uyarlamasıymış diyip ona açarim onla belki izlerim:A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,178
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her şeyden önce bu uyarlamayı yapmaya nasıl karar verdiler ve günlük dizi olarak yayınlayacaklar. :F

Özge Aras bir de bunu mu yazıyormuş, Fatih Aksoy delirdi of Misafir iyi çıksa bari. :A
Beklentimi karşılamasada Misafir de iyi iş çıkarmış Özge Aras. Burada eşiyle de iyi iş çıkarırlar. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl