'Yeşil Deniz' ve 'Leyla İle Mecnun' Tekrarlarıyla TRT 1'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Yeşil Deniz' ve 'Leyla İle Mecnun' tekrarlarıyla geri dönüyor!

w1oo5O.jpg

Başrollerinde Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Melis Babadağ, Burak Alkaş Ali Barkın gibi isimlerin yer aldığı 'Yeşil Deniz' dizisi ve Burak Aksak'ın senaryosunu kaleme aldığı, kadrosunda Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı 'Leyla ile Mecnun' dizisi tekrarlarıyla geri dönüyor.

104. bölümüyle ekranlara veda eden 'Leyla ile Mecnun'un her Pazartesi iki bölümü birden yayınlacak.

1 Haziran Pazartesi'den itibaren Yeşil Deniz 21.50'de, Leyla ile Mecnun ise 23.50'de TRT 1'de!

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tam diyecektim Leyla ile Mecnun'u 22.00-23.00 arasına koysunlar diye, umarım gündüz kuşağı değildir diyordum. :D

Yeşil Deniz'i gündüz kuşağına koysunlar. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TRT 1'in her ne kadar Leyla ile Mecnun'u yayınlaması iyi olsa da, bir yandan da yayınlaması yüzsüzlük gibi geliyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Yayınlandığı gün trend topic listesine bak, Leyla ile Mecnun'u trend topic listesinde göreceksin. Reyting anlamında çok yüksek olmaz ama sosyal medya anlamında çok güçlü Leyla ile Mecnun, hiç küçümseme. :D
Biliyorum sosyal medya gücünü :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Konuyu açmak için açmasak daha iyi olacak @Emre Ozansoy. Detay ekleyelim. :)

1. Pazartesiden itibaren yazmışsın ama hangi pazartesi? 20 yıl sonraki pazartesi de olabilir. :)
2. Prime time demişsin ama hangi saatte? 20.00-24.00 arası prime time arası. :)

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuyu açmak için açmasak daha iyi olacak @Emre Ozansoy. Detay ekleyelim. :)

1. Pazartesiden itibaren yazmışsın ama hangi pazartesi? 20 yıl sonraki pazartesi de olabilir. :)
2. Prime time demişsin ama hangi saatte? 20.00-24.00 arası prime time arası. :)

Evet, 2040 yılının Mayıs ayının konusunu hazırlık olsun diye ben şimdi açtım. Gelecek hafta olmasa, ya da bir iki hafta sonra olsa tarih belirtilir veya yayına az bir süre kaldığında açılırdı konusu.

TRT 1'in yayın akışı sabit değil. Bir hafta örneğin 21.40'ta yayınlanan yapım gelecek hafta 22.00'da yayınlanıyor. O yüzden Prime Time demiştim. Ama yine de ekledim tarih ve saati. :)

• Güldürdün

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Evet, 2040 yılının Mayıs ayının konusunu hazırlık olsun diye ben şimdi açtım. Gelecek hafta olmasa, ya da bir iki hafta sonra olsa tarih belirtilir veya yayına az bir süre kaldığında açılırdı konusu.

TRT 1'in yayın akışı sabit değil. Bir hafta örneğin 21.40'ta yayınlanan yapım gelecek hafta 22.00'da yayınlanıyor. O yüzden Prime Time demiştim. Ama yine de ekledim tarih ve saati. :)

Mübalağa da bir sanattır ve en çok tercih edilen sanatlardan biridir. :)

Teşekkürler. :)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Leyla ile Mecnun'u önce, Yeşil Deniz'i sonra yayınlayabilirdiler.

Leyla ile Mecnun'un hiç bir bölümünü izlemeden direk finalini izledim Ben de Özledim dizisinde. :A O yüzden izleyeceğimi düşünmüyorum. Survivor'dan sıkılırsam Yeşil Deniz iyi bir alternatif olur.