Yeşilçam - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | BluTV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ExJlptvXEAIeXII

'Yeşilçam'ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını Sunset Film'in, yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği, başrollerini Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci'nin paylaştığı ve geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan dizinin yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı.

'Yeşilçam' yeni sezon bölümleriyle yakında BluTV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Bu kadar erkenden gelmesini beklemiyordum. Eylülde izleriz diye düşünmüştüm ama anlaşılan yazın başlayacak. Diziye de yeniden enerji gelmiş gibi görünüyor çünkü sezonun ikinci yarısından sonra film konularından ziyade siyasete ağırlık verilince ilk bölümlerdeki eğlenceli havanın yerini kasvet almıştı. Eğer çok geçe kalmadan gelecekse böyle güzel ve enerjik bölümlerle güzel güzel izleriz. :Z

Bu arada Yeşilçam değil Semih'in Haremi olarak değiştirelim dizinin adını. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,068
Puanı
1,060
Bu kadar erkenden gelmesini beklemiyordum. Eylülde izleriz diye düşünmüştüm ama anlaşılan yazın başlayacak. Diziye de yeniden enerji gelmiş gibi görünüyor çünkü sezonun ikinci yarısından sonra film konularından ziyade siyasete ağırlık verilince ilk bölümlerdeki eğlenceli havanın yerini kasvet almıştı. Eğer çok geçe kalmadan gelecekse böyle güzel ve enerjik bölümlerle güzel güzel izleriz. :Z

Bu arada Yeşilçam değil Semih'in Haremi olarak değiştirelim dizinin adını. :A
Beni de alsın haremine. :bhr:

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: cookies and Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Artık nasıl bir para kazandırdıysa ilk sezonunda aboneleri elinde tutmak için yeni sezonu hemen verecekler gibi. Ama iyi de yapmışlar, fazla bekletmeye gerek yok milleti Netflix gibi. Ah birde sezonu komple verseler daha iyi olacak da... :A

Yeni sezonun başlamasına yakın ilk sezonu izlemeye başlarım. Yeni sezonda yapılan takviyelerde baya iyi. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya dalga mı geçiyorsunuz iki gün önce sezon finalini izlediğimiz dizinin hemen yeni sezon fragmanı mı yayınlanır?

Biraz zaman geçsin özleyelim. Sonra diyelim ki "çok özledik bir an önce başlasa keşke"...

Umarım yazın yayınlamak gibi bir hata yapmazlar. Sezon dediğin senede bir kere olur. Birkaç haftalık araya sezon arası denmez...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Ya dalga mı geçiyorsunuz iki gün önce sezon finalini izlediğimiz dizinin hemen yeni sezon fragmanı mı yayınlanır?

Biraz zaman geçsin özleyelim. Sonra diyelim ki "çok özledik bir an önce başlasa keşke"...

Umarım yazın yayınlamak gibi bir hata yapmazlar. Sezon dediğin senede bir kere olur. Birkaç haftalık araya sezon arası denmez...
2. sezon çekimleri hala devam ediyor bitmeden yayınlamazlar. Yani fragman erken geldi ama kendisi eylüle kalır yine. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,221
Puanı
1,060

Özlemesekte olur bence adminim :D
------

Bu arada 2.sezonun çekimleri ilk sezon yayınlanmadan başlamış o yüzden 2.sezonu çoktan çekmişlerdir bence

Son düzenleme: