Yasemince Tekrarlarıyla Kanal 7'de!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,317
Puanı
1,060
ozelhaber.gif

Yasemin Yalçın'ın birbirinden komik tiplere girdiği Yasemince dizisi Kanal 7'de izleyicileri ile buluşuyor.

Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Volkan Severcan, Tuluğ Çizgen gibi isimlerin bulunduğu Yasemince tekrar bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri 16.10-18.00 arasında Kanal 7'de!

26122012114301-yasemince.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
daha önce fox da tekrarlanmıştı sanırım kanal 7 boncuk bulmuş gibi bu proğrama sarılmış ama tutacağını sanmam...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bence dogru transfer ama son bölümleri çok kötü umarım kanal d deki ilk bölümleri almışlardır

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Tutup Tutmayacağını Bilmem Ama Kadın Tek Kelimeyle Süper Oyuncu Ben Çok Severek Foxta İzliyordum Eğlenceli Yasemin Yalçın Başarılı Bir Kere :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tutup Tutmayacağını Bilmem Ama Kadın Tek Kelimeyle Süper Oyuncu Ben Çok Severek Foxta İzliyordum Eğlenceli Yasemin Yalçın Başarılı Bir Kere :)

ben ezberlemiştim sahneleri ama çok tekrarı yapıldı bununda

zaten yasemin yalçının neden bundan sonra işi gücü bırakıp evine çekildiğinide anlamadım oysa yetenekli biriymiş çok daha yeni projelerde rahatlıkla oynardı sanırım :)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
ben ezberlemiştim sahneleri ama çok tekrarı yapıldı bununda

zaten yasemin yalçının neden bundan sonra işi gücü bırakıp evine çekildiğinide anlamadım oysa yetenekli biriymiş çok daha yeni projelerde rahatlıkla oynardı sanırım :)

Yeni Projeleri Bencede Hakediyor Keşke Bırakmasaydı İnsanın Yasemince'yi İzledikçe "Keşke Yeni Projelerde Oynasa" Diyor Daha Doğrusu Ben Diyorum Mesela :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yeni Projeleri Bencede Hakediyor Keşke Bırakmasaydı İnsanın Yasemince'yi İzledikçe "Keşke Yeni Projelerde Oynasa" Diyor Daha Doğrusu Ben Diyorum Mesela :)

o bidon alaşımı beton dökülmüş çuval kocasıda sırf yasemin yalçın sayesinde oyuncuyum diye geçiniyordu şimdi beygir yarışlarında beygir koşturuyor :)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
o bidon alaşımı beton dökülmüş çuval kocasıda sırf yasemin yalçın sayesinde oyuncuyum diye geçiniyordu şimdi beygir yarışlarında beygir koşturuyor :)

:d:d:D ... Kesinlikle Böyle Bir Kocayı Haketmiyor Adamın İçine Kütük Kaçmış Misali Bişey :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fox'ta zaten tekrarları yayınlanıyor. Eğer eski Kanal D'deki bölümleri yayınlanırsa iyi olur, başarılı da olabilir bence. :)

Yasemin Yalçın bu ülkeye gelmiş nadir yetenekli komedi sanatçılarından biri ama ne yazık ki özellikle son yıllarda kendini yenileyemedi ve şu an unutturdu kendini...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu an ekranda, Fox'taki bölümler yayınlanıyor. Fox nasıl kaptırmış yayın hakkını çok ilginç. Sürekli yayınlıyordu oysa Fox. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şu an ekranda, Fox'taki bölümler yayınlanıyor. Fox nasıl kaptırmış yayın hakkını çok ilginç. Sürekli yayınlıyordu oysa Fox. :)

fox eskileri yayınlaya yayınlaya bir hal oldu artık herşeyini kaptırsada olur pek izlenen bişey yoktu zaten foxda

yaseminin tekrarları fox da 10 reytingmi aldı alsa alsa 1 reyting anca çıkar onu kanal 7 alsada olur farketmez:)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
fox eskileri yayınlaya yayınlaya bir hal oldu artık herşeyini kaptırsada olur pek izlenen bişey yoktu zaten foxda

yaseminin tekrarları fox da 10 reytingmi aldı alsa alsa 1 reyting anca çıkar onu kanal 7 alsada olur farketmez:)

10 reyting almıyordu tabii ama 6-7 share alıyordu yayınlandığı kuşakta. Fox da bundan memnun olacak ki sık sık boş kalan kuşaklara koyuyordu. Zaten elinde çok fazla tekrar yayınlayabileceği şeyi olmayan Fox için gayet iyi iş yapıyordu. :)