'Yasak Elma'dan 'Arıza'ya Transfer! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EwSKjbcWQAUuVa1.jpg

'Yasak Elma'dan 'Arıza' dizisine transfer!

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu, yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan ile Nursel Köse'nin yer aldığı dizinin kadrosuna Mert Altınışık dahil oldu

Son olarak 'Yasak Elma' dizisinde yer alan Altınışık'ın, pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölüm ile diziye veda edeceği geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

'Arıza' yeni bölümüyle pazar 20.00'de Show TV'de!

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Sevindim bu transfere. İyi bir oyuncu ve Yasak Elma dizisinde ön planda değildi. Umarım iyi bir karakter ve Ali Rıza ile arkadaş olur çünkü Ali Rıza'nın dizideki en yakın arkadaşı öldürülmüştü. Onunla iş birliği yapacak bir arkadaş eksikliği var.

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Sevindim bu transfere. İyi bir oyuncu ve Yasak Elma dizisinde ön planda değildi. Umarım iyi bir karakter ve Ali Rıza ile arkadaş olur çünkü Ali Rıza'nın dizideki en yakın arkadaşı öldürülmüştü. Onunla iş birliği yapacak bir arkadaş eksikliği var.
Dizideki en yakın arkadaşını anımsayamadım.Hatırlamama yardımcı olur musun?

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Aslında bir ara hafızamı zorlayınca hatırlar gibi oldum.Görsel ile sağlamlaştırdım.İkisi arasında bence bir fark var.Bu yeni gelen silah arkadaşı diğer ise mahalle arkadaşı.Durağın en eğlenceli adamıydı.
Diğeride artık bir nevi silah arkadaşı olmuştu. Zaten bu nedenle gitti. Bir kaç bölümdür izlemiyorum. Bir ara göz atarım. Bazı dizileri 2-3 bölümde bir izliyorum :A hakim olsam yeterli :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Diğeride artık bir nevi silah arkadaşı olmuştu. Zaten bu nedenle gitti. Bir kaç bölümdür izlemiyorum. Bir ara göz atarım. Bazı dizileri 2-3 bölümde bir izliyorum :A hakim olsam yeterli :A
Adı Fatih'di, you dan sahnesine baktım.Evet o da silah arkadaşı sayılır.Bir de Ramazan nam-ı diğer Ramço :A
O zaman sana bir soru İhtiyar ile Arıza arasında Ne bağ var?

• Güldürdün
Reactions: Dosi