Yasak Elma'da Şok Ayrılık!

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Kasım ayı gibi hiç beklenmeyen bir dizi final yapacak haberleri Yasak Elma için mi acaba? Eda Ece'nin yeni projeler vs açıklaması da destekliyor sanki. Tadında ve zirvede bıraksalar fena olmaz. Fox'un bu kadar projesi varken hemde.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kasım ayı gibi hiç beklenmeyen bir dizi final yapacak haberleri Yasak Elma için mi acaba? Eda Ece'nin yeni projeler vs açıklaması da destekliyor sanki. Tadında ve zirvede bıraksalar fena olmaz. Fox'un bu kadar projesi varken hemde.
O kadar haklısın ki. :A:A
Bu söylediğine kargalar bile gülmez o kadar saçma. Onur Tuna - Sevda Erginci gidince dizi daha da açıldı çıkmaları lazımdı çünkü hikayeleri bitmişti. Kaya karakteri ikinci sezon sonunda dahil oldu, Gökhan Alkan 10 bölümdür dizide, Halit karakteri var yalnızca en baştan beri onu da seven yok. Kısacası çatlayıp patlayabilirsin, bir şey kaybettiğimiz yok. :Z
O dönemdeki yorumları hatırlıyorum tüm izleyiciler o ikilinin hikayesi bitti diyordu. Ama bu sefer üç başrol erkeği çıkartıyorlar ve üçünün de hikayeleri devam ettiği için dizinin fanları bile tepkili. @alperuz burada olsa konuşurdu. :A Kısacası bence şimdiden kendini çöküşe hazırlasan iyi olur. :Z

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
O kadar haklısın ki. :A:A

O dönemdeki yorumları hatırlıyorum tüm izleyiciler o ikilinin hikayesi bitti diyordu. Ama bu sefer üç başrol erkeği çıkartıyorlar ve üçünün de hikayeleri devam ettiği için dizinin fanları bile tepkili. @alperuz burada olsa konuşurdu. :A Kısacası bence şimdiden kendini çöküşe hazırlasan iyi olur. :Z
Halit dışında diğer ikisini sayma gayet pasifler dizide, Halit çıksa da yeri doldurulur sen kafanı yorma, ha Kasım'da bitecekse de zaten zirvede biteceği için no problem. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bitmesini istemem elbette, kendileri bitirmeyi kafasına koyduysa da senin gibi belalar okuyamam üzgünüm, sen kendi derdine yan. :Z
20201020_002219.jpg

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Talat'la konuştum da devam edecek diye biliyorum dedi :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu güne kadar yaptığım hiçbir özel haber yalan çıkmadı @Özgür ve @serhatt bilir :A
Hele ki bu haberi bizzat dizinin içinden aldığını düşünürsek yalan çıkamaz. :A
Ezgi Şenler’i kovduran adama güvenmem ben Özgür beyciğim, sete gidip fotoğraf çektirdiğinden beri yüzü gülmedi dizinin. :A

Sen Çal Kapımı’da da korona çıktı, reytingleri düştü. İnanılmaz bir kişilik. :A