NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ne esinlenmesi ya, bildiğin uyarlamaydı UTC. :A Üstelik sadece senaryo ve kurgu olarak da değil, görüntü yönetimi, ışık kullanımı gibi şeyleri bile kopyalamışlardı. :A
Bir dizinin görüntü yönetimini nasıl kopyalayabilirsin abartma istersen. :A

Adam gibi telifini alsalardı o zaman sesim çıkmazdı ama UTC de PLL’den çaldı çırptı. :A
Teliflik bir şey yok canım çünkü konusu BLL'den çok farklıydı birlikte yaşayan zengin kadınlar konsepti ilk kez orada işlenmiş gibi konuşma. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diziyi izlememe rağmen farkedememişim ama oymuş gerçekten. Kadın sektöre yine başka bir isim kazandırdı, işte canım dizim. :X

Dikkat et Kefaret başlayınca Menejer çuvallamasın. :A
O kazandırmamıştır ama neyse. :A

Kefaret ne be Nurgül Yeşilçay'ın 50. kez acılı anneyi oynadığı dizi işte. :A Zamanında Masumlar Apartmanı karşısında yayınlanmış dizi için vız gelir. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
O kazandırmamıştır ama neyse. :A

Kefaret ne be Nurgül Yeşilçay'ın 50. kez acılı anneyi oynadığı dizi işte. :A Zamanında Masumlar Apartmanı karşısında yayınlanmış dizi için vız gelir. :A
O kadar emin konuşma, Mert Fırat kabul ettiyse vardır o projede bir şey. Ki yüksek ihtimalle tutacak zaten, Menejer'i bir kere sen izlediğin için ekstra bir eksisi var. İzlemeyi bırakırsan bir süre daha tutunabilir belki. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O kadar emin konuşma, Mert Fırat kabul ettiyse vardır o projede bir şey. Ki yüksek ihtimalle tutacak zaten, Menejer'i bir kere sen izlediğin için ekstra bir eksisi var. İzlemeyi bırakırsan bir süre daha tutunabilir belki. :A
Mert Fırat iyi bir oyuncu olabilir ama son dönemde UTC dışında tutan dizisi yok asıl sen emin konuşma bence. :A Neyse 4-5'ten yukarı çıkamaz işte kendi halinde takılır. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Geçen haftaki bölümü az önce tamamladım ve çok güzeldi yalnız Yıldızın Şahika ile işbirliği yapması hiç hoşuma gitmedi bu yüzden yine üzülecek yıldız ya onun dışında evladından ayrılmasına üzüldüm halit kafasız adamın önde gideni ya sinir oldum izlerken

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Geçen haftaki bölümü az önce tamamladım ve çok güzeldi yalnız Yıldızın Şahika ile işbirliği yapması hiç hoşuma gitmedi bu yüzden yine üzülecek yıldız ya onun dışında evladından ayrılmasına üzüldüm halit kafasız adamın önde gideni ya sinir oldum izlerken
en bomba bölüm bu akşam FOX'ta! :Z herkes heyecan içinde :D oh oh :D

• Beğendim
Reactions: Angelica