NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Efsane ikili dost oldu resmen büyük düşmana karşı. Şahika dizinin sonunda ırzına geçilmiş hale geçecek belli:A @Bully @xBUGRAx
Efsane ikili dost oldu resmen büyük düşmana karşı. Şahika dizinin sonunda ırzına geçilmiş hale geçecek belli:A @Bully @xBUGRAx
Şahika'nın yanında melek kalıyor bunlar :A Ama sonunda tabii ki halledecekler Şahika'yı :A

Şu çocuk değiştirme olayının fazla uzamamasına sevindim :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Zalim İstanbul gelince geçen sezon bıraktığım dizi Şahika'ya rağmen yine beni çekiyor :D Umarım sezon boyun EnYıl dostluğu bozulmaz. Yine aksiyonlu bir bölüm geliyor. @alperuz
Zalim İstanbul'un en büyük hataları çarpık ilişkiler ve tanıtımda Nedim'i iyileşti gösterip izleyiciyi kandırmaktı. Bu yüzden sezon açılışında bu kadar yüksek reyting aldı. Şimdi bir de Yıldız'ın replikleri, komik halleri izleyici çekti. Şu gidişatta Zalim'i ben rakip olara görmüyorum kendi iplerini kendileri çekti.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zalim İstanbul'un en büyük hataları çarpık ilişkiler ve tanıtımda Nedim'i iyileşti gösterip izleyiciyi kandırmaktı. Bu yüzden sezon açılışında bu kadar yüksek reyting aldı. Şimdi bir de Yıldız'ın replikleri, komik halleri izleyici çekti. Şu gidişatta Zalim'i ben rakip olara görmüyorum kendi iplerini kendileri çekti.

Yıldız'ı geçen sezon hiç sevmeyen biriydim. Ama durmadan laf sokmaları, hareketleri cidden izleyici için baya iyi oldu.

Zalim İstanbul bu hafta yükseliş yaşayabilir, fragmanın sonunda Nedim kalkacak gibi gösterdiler.

• İlginç
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yıldız'ı geçen sezon hiç sevmeyen biriydim. Ama durmadan laf sokmaları, hareketleri cidden izleyici için baya iyi oldu.

Zalim İstanbul bu hafta yükseliş yaşayabilir, fragmanın sonunda Nedim kalkacak gibi gösterdiler.
Yıldız'ı nasıl sevmiyordun ya favori karakterim o benim :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her hafta haftada 1, bir diziyi izlemeye çalışiyorum TV'den :A
Bu haftaki seçim Yasak Elma oldu (şansıma donmadan izleyebildik). Yanımda dayım vardı ve o hiç bilmiyor bu diziyi, ilgisini çekti. Şu kim bu kim diye sordukça ben anlattikça dizinin nekadar karmaşik oldugunu farkettim :F

"Şu (Ender) Halitin eski karısı, bu (Yıldız) şimdiki karısı, Şahika'da Halit'in nişanlısı, ha şu iki siyah saçli kızlarda Halitin ilk eşinden. Bi de şu çocuk Ender ile Kaya'nin oğlu, şu çocukta Ender ile Halit'in" Bunlari derken beni bi gülme tuttu baya :F

Gelelim bölüme . MUHTEŞEM bir bölümdü. Hem güldürdü ve duygulandirdi. (Çok hatalar vardı o ayrı, bide Yıldız'da ki ilk bebek simsiyah saçlıydi. Sonra değişti :A
Haftaya dayım kendisi açar FOX'u :F

Güzel olan kısım film tadıydı, yani bir olayla başladı ve sonunda o olay sonuçlandı

@serhatt @alperuz @xBUGRAx @ozgur2113 @xemrexxx @Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Her hafta haftada 1, bir diziyi izlemeye çalışiyorum TV'den :A
Bu haftaki seçim Yasak Elma oldu (şansıma donmadan izleyebildik). Yanımda dayım vardı ve o hiç bilmiyor bu diziyi, ilgisini çekti. Şu kim bu kim diye sordukça ben anlattikça dizinin nekadar karmaşik oldugunu farkettim :F

"Şu (Ender) Halitin eski karısı, bu (Yıldız) şimdiki karısı, Şahika'da Halit'in nişanlısı, ha şu iki siyah saçli kızlarda Halitin ilk eşinden. Bi de şu çocuk Ender ile Kaya'nin oğlu, şu çocukta Ender ile Halit'in" Bunlari derken beni bi gülme tuttu baya :F

Gelelim bölüme . MUHTEŞEM bir bölümdü. Hem güldürdü ve duygulandirdi. (Çok hatalar vardı o ayrı, bide Yıldız'da ki ilk bebek simsiyah saçlıydi. Sonra değişti :A
Haftaya dayım kendisi açar FOX'u :F

@serhatt @alperuz @xBUGRAx @ozgur2113 @xemrexxx @Emre Ozansoy
Sen izleyince yükseldi dizi haftaya devam et :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizi iyi gidiyor ya en sevdiğim dizim :bhr:
ilk sezonunu izlediğim için ve geçen sene çok az da olsa kisa videolara baktığım için hakimdim diziye. Bu aralar izlediğim dizi yok zaten. Takip etmeye çalışacam. IP TV'mi geçen günceledim ve yayında problem olmadan izleyebildim. Böyle devam ederse izlememem için engel kalmaz.Dizinin eğlenceli kısmı olması izlettiriyor kendini, yoksa çekemem saatlerce bir diziyi :A Genelde çabuk usanıyorum. Bakalim bunu sonuna kadar izleyecekmiyim :A

• Harika
Reactions: serhatt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bu hafta duygusal sahneleri özellikle çok beğendim. Eda Ece döktürmüş, Şevval Sam yine harikaydı, şarkısını da dinledik. Güzel bir jestti. Bu reytingleri hak ediyorlar ❤️

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
ilk sezonunu izlediğim için ve geçen sene çok az da olsa kisa videolara baktığım için hakimdim diziye. Bu aralar izlediğim dizi yok zaten. Takip etmeye çalışacam. IP TV'mi geçen günceledim ve yayında problem olmadan izleyebildim. Böyle devam ederse izlememem için engel kalmaz.Dizinin eğlenceli kısmı olması izlettiriyor kendini, yoksa çekemem saatlerce bir diziyi :A Genelde çabuk usanıyorum. Bakalim bunu sonuna kadar izleyecekmiyim :A
Dizinin en iyi yanı o zaten, kötüler ağırlıkta ama komedi yönleri de var, salt kötü olup insanı sıkmıyorlar :A

• Harika
Reactions: Dosi

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Ya ben bu diziyi izlerken uyuya kalıyorum sabah ise izleyemediğim bölümü indiriyorum bu dizi bana ninni gibi geliyor oturmuşum koltukta uyuyorum

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Bu hafta duygusal sahneleri özellikle çok beğendim. Eda Ece döktürmüş, Şevval Sam yine harikaydı, şarkısını da dinledik. Güzel bir jestti. Bu reytingleri hak ediyorlar ❤
6.63 almış 8 e çıksın çukuru tahttan indirsin sonra çukur final yapsın yasak elmanın reytingleri 14'e çıksın uff hayali bile çok iyi bi 3 yıl daha garantiler :D