NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Diziyi Onur için izledim, sadece ilk bölüme bakarım diyordum ama entrika çok iyi kurgulanmış tabi bunda ilk bölümün 100 dakika sürmeside dizinin hızlıca akmasını sağladı hep böyle sürerse tadından yenmez. :D Olaylar çok hızlı gelişiyor gibi geldi bana. Halit'in Ender'in yasak aşkını 2. bölümde öğrenmesi falan. :D

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Diziyi Onur için izledim, sadece ilk bölüme bakarım diyordum ama entrika çok iyi kurgulanmış tabi bunda ilk bölümün 100 dakika sürmeside dizinin hızlıca akmasını sağladı hep böyle sürerse tadından yenmez. :D Olaylar çok hızlı gelişiyor gibi geldi bana. Halit'in Ender'in yasak aşkını 2. bölümde öğrenmesi falan. :D

Tuan Tunalı'yı görmek şaşırttı adı geçmiyordu hiç. :D

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Şevval Sam ve Eda Ece dışındaki başroller çok vasat. Onur Tuna da olsa olsa Sevda Erginci'nin abisi olur.

Kadın başrol Ezgi Asaroğlu olsaydı kesin izlerdim de olmamış, uyum yakalayamıyorlar.

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 58749

FOX'un Medyapım imzalı yeni dizisi Yasak Elma hakkında yorumlarınızı bu konuda yapabilirsiniz.

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece'nin paylaştığı dizi yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de FOX'ta!
bombaydı haftaya asıl dizi yeni başlıyor demiş şevvalim cidden öyle kaçmaz kaçırmayın yarın 5 6 arası gelirse cidden öbür hafta en az 6.50 gelir valla :oley::Z Fark ı FOX'um :innocent::bhr:
tanıtım işte

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
Yasak Elma yukselis bekliyorum tahminimce iyi sonuclar elde edecektir
Bisey soyluyeyim 1 donemin KanalD kanali ne baslatsa ilgi goren dizileri iyi sonuc alan kanali simdi topu foxa atmis bende diyorum kanald izleycisi neden dusmus foxa baya kitle vermis bu acik net gozukuo
Hayirlisi bakalim ama KanalD yeni patronuyla birlikde bomba gibi sahalara doneceginden eminim beklemedeyiz

• Beğendim