NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ender - Şahika harikasınız. :Z Cansu birden girince hani Ender ile Şahika bulacaktı falan demiştim. :F

Cansu da Ender ile Şahika'yı bitireceğim diyor. :eek:

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bölüm hem güzeldi hem de gelecek bölümler adına baya umut verdi. Cansu ortalığı karıştırıcak gibi, diziye yakışacak bence. Yıldız'ın yeniden sahalara dönmesi çok iyi oldu. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060
Az önce bölümü tamamladım çok beğendiğim bir bölüm oldu Ender,Şahika ve Caner üçlüsü çok güzel oldu beni çok güldürdüler :A hemen bozulmasın bir süre üçünü izleyelim bence ilk oyunları Yıldız oldu fena rezil ettiler valla :Aşimdi sıra Yıldız da bakalım o ne yapacak merakla bekliyorum görsel şölen dedi ne gösterece acaba yıldız :A

@Emre Ozansoy @Alos @phoebebuffay

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Az önce bölümü tamamladım çok beğendiğim bir bölüm oldu Ender,Şahika ve Caner üçlüsü çok güzel oldu beni çok güldürdüler :A hemen bozulmasın bir süre üçünü izleyelim bence ilk oyunları Yıldız oldu fena rezil ettiler valla :Aşimdi sıra Yıldız da bakalım o ne yapacak merakla bekliyorum görsel şölen dedi ne gösterece acaba yıldız :A

@Emre Ozansoy @Alos @phoebebuffay
EnŞahCan üçlüsünü bir kaç bölüm izleriz gibi, harika üçlü oldular. :Z Caner'in isyanları, Şahika'nın istekleri... Hayati'yi de sevdim ben. :F

Bir taşla kaç kuş vurdular. Hasan Ali, Yıldız, Asuman... :F Ama iyi oldu Yıldız'a. Hak etti. O da bir şey yapamaz, o giderken EnŞah ikilisi dönüyordu. :Z

Cansu'yu nasıl buldun abla?

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060
EnŞahCan üçlüsünü bir kaç bölüm izleriz gibi, harika üçlü oldular. :Z Caner'in isyanları, Şahika'nın istekleri... Hayati'yi de sevdim ben. :F

Bir taşla kaç kuş vurdular. Hasan Ali, Yıldız, Asuman... :F Ama iyi oldu Yıldız'a. Hak etti. O da bir şey yapamaz, o giderken EnŞah ikilisi dönüyordu. :Z

Cansu'yu nasıl buldun abla?

Yıldız yapar görsel şölen falan dedi kesin birşeyler yapar o ya :A Cansuyu sevdim valla Enderle Şahikaya ne yapacak onu merak ettim

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,845
Puanı
1,060