'Yasak' Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Cuma günü sezon başlarında dizi tutması zordu ama artık değil çünkü sezon sonuna doğru A\B'de yeni bir dizinin tutması şansı var.
Medcezir ilk başlarda çok iyi izleniryordu ama artık senaryosu sıkıcı ve yeni daha heyecanlı bir A\B dizisi gelince izleyici kaybedebilir.Karagül total dizisi ama senaryosu iyi olduğu için A\B'de bile 6-7 alabiliyor.Yalan Dünya güçlü bir rakip değil ve Dila Hanım A\B'de düşük giden bir dizi.
Yasak dizisinin oyuncu kadrosu iyi ve senaryo da güzel olursa A\B'de iyi gidebileceğini düşünüyorum.Başarılar. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Konuşmak için bence çok erken 2.hanımın çiftliği gibi olabilir :)
Çoğu tutar dediğimiz dizi tutmadı tutmaz dediğimiz dizi tuttu...
Bence bu dizi karagülü etkiler:)
(Bu dizi en azından huzur sokağının aldığı oranlardan daha fazla alır:D)
Tutar bence:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Cuma beklediğim gündü. Medcezir zaten artık cıvıtan senaryosuyla ben izlemiyorum adeta geleceği gören medyum gibi oturup şöyle böyle olucak diyordum:F

Bu dizi ilk fragmanlarindaki gibi kötüyse vay vah halimize:( Cuma günleri AB'de belki sıralama olarak yuksek çıkabilir dicem ama atv'nin de siyassi nedenlerden dolayı AB kanalı olma özelliğini gün geçtikçe yitiriyor:X

Neyse Fikret Kuşkan için izlyecem. Umarim @destere'nin o güne kadar banı acılır @sürgünüm de geri döner. @xemrexxx zaten izleyecem diye sessiz çığlıklar içinde boğuluyor :F:F Forumda 4 kişi izliyor şimdiden:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,151
Puanı
1,061
Cuma beklediğim gündü. Medcezir zaten artık cıvıtan senaryosuyla ben izlemiyorum adeta geleceği gören medyum gibi oturup şöyle böyle olucak diyordum:F

Bu dizi ilk fragmanlarindaki gibi kötüyse vay vah halimize:( Cuma günleri AB'de belki sıralama olarak yuksek çıkabilir dicem ama atv'nin de siyassi nedenlerden dolayı AB kanalı olma özelliğini gün geçtikçe yitiriyor:X

Neyse Fikret Kuşkan için izlyecem. Umarim @destere'nin o güne kadar banı acılır @sürgünüm de geri döner. @xemrexxx zaten izleyecem diye sessiz çığlıklar içinde boğuluyor :F:F Forumda 4 kişi izliyor şimdiden:F
ileyen kitleye bakınca dizi için ümidim azalıyor :(