'Yasak' Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
thumbnail_1396696081.jpg

Deniz Çakır, Fikret Kuşkan, Burak Yamantürk, Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin başrollerini paylaştığı ve Fatma Aliye Hanım'ın Muhadarat isimli aynı romanından uyarlanacak dizi Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçiyor, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs ve hayallerle yeniden anlamlandığı bir hikâyeyi anlatıyor.

TMC Film imzalı Yasak dizisinin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen,

Yasak 11 Nisan Cuma 20.00'da atv'de başlıyor!

Son düzenleme:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ateşe atmışlar resmen diziyi. Ama bakalım nasıl oranlar alacak, Deniz Çakır adına şimdiden üzüldüm...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
tutmaz boşuna yayına sokmasınlar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
emin konuşmamak lazım zirve yarışında olması beklenen kpa,kss nin hali ortada :) kimsenin takmadığı ankaranın dikmeni onlardan iyi gidiyi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beklediğim güne koymuşlar. Tutacağını düşünmüyorum. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
emin konuşmamak lazım zirve yarışında olması beklenen kpa,kss nin hali ortada :) kimsenin takmadığı ankaranın dikmeni onlardan iyi gidiyi :)
Tamam ama nedense atv'nin protipi dönem dizilerine uygun bir kanal değil. atv her yıl 2-3 dönem dizisi alır ve hepside yayından kaldırılır. İzleyici atv'de dönem dizisi izlemeyi sevmiyor ki zaten cumhuriyet dönemini anlatan dönem dizileri çok çok zor tutunuyor. Yine de erken konuşmayalım ama tutma olasılığı düşük gibi. Bir grupta Total'in en güçlüsü, bir grupta da AB'nin en güçlü dizisine karşı çıkacak. O dizilerden sonra da yine biri AB'de idare eden Yalan Dünya, diğeri de Total'de idare eden Dila Hanım var...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,264
Puanı
1,061
Tamam ama nedense atv'nin protipi dönem dizilerine uygun bir kanal değil. atv her yıl 2-3 dönem dizisi alır ve hepside yayından kaldırılır. İzleyici atv'de dönem dizisi izlemeyi sevmiyor ki zaten cumhuriyet dönemini anlatan dönem dizileri çok çok zor tutunuyor. Yine de erken konuşmayalım ama tutma olasılığı düşük gibi. Bir grupta Total'in en güçlüsü, bir grupta da AB'nin en güçlü dizisine karşı çıkacak. O dizilerden sonra da yine biri AB'de idare eden Yalan Dünya, diğeri de Total'de idare eden Dila Hanım var...
kss de aynı dönemi anltan bir dönem dizisi sadece karakterler rus :) o sıkıcı haliyle total 4 ab 6.5 alıyorsa yasak için ümidi kesmemeli bence

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
kss de aynı dönemi anltan bir dönem dizisi sadece karakterler rus :) o sıkıcı haliyle total 4 ab 6.5 alıyorsa yasak için ümidi kesmemeli bence
Salı günü AB'de bir boşluk olduğu aşikardı. Benim İçin Üzülme ara vermişti, Kaçak düşüşlerdeydi. Küçük Ağa boşlukta uçtu ve uçmaya devam ediyor. Kurt Seyit ve Şura'da ilk bölümüyle iyi izlendi ama ben başlarken demiştim bu senaryo Çalıkuşu ile aynı, reytinglerde o kadar ümitli değilim felan diye ki yani Kurt Seyit bu oranları hala Salı gününün boş olmasından dolayı alıyor. Bu dizinin senaryosuna baktığımız zaman yasak bir aşkı anlatıyor sanırım. İsmini de oradan alıyor, bu tip hikayeler genellikle izleyiciyi çeker ama dönem dizisi olmasından dolayı bu bir eksi bence...

Forum İstatistikleri

Konular
170,509
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin