Yapımcılar Hazal Kaya'nın Peşinde

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yapımcılar fellik fellik haz ali arıyormuş adam filim ve gold yapım batan dizilerinin hesabını soracakmış)))

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@sürgünüm Seçkin'in oyunculuğuna lafım yok. Bir Aşk Hikayesi'nde de izledim gayet iyi ama Hazal Kaya ile yakıştıramıyorum. Uyum sorunu yaşayacaklar gibime geliyor.

Ayrıca Ay Yapım uzun zamandır görüşüyor. Sadece Hazal ile değil, görüştükleri güzel isimler var gerçekten. Ay Yapım'ın yeni sezonda dizi yapmaycağını söyleyenler neye dayanrak söylüyor onu öğrenebilir miyim? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,872
Puanı
1,061
@sürgünüm Seçkin'in oyunculuğuna lafım yok. Bir Aşk Hikayesi'nde de izledim gayet iyi ama Hazal Kaya ile yakıştıramıyorum. Uyum sorunu yaşayacaklar gibime geliyor.

Ayrıca Ay Yapım uzun zamandır görüşüyor. Sadece Hazal ile değil, görüştükleri güzel isimler var gerçekten. Ay Yapım'ın yeni sezonda dizi yapmaycağını söyleyenler neye dayanrak söylüyor onu öğrenebilir miyim? :)
birisi yazmıştı ali eyüpoğlu ya da cengiz semercioğlu olabilir (b)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Umarım Ay Yapım'la tekrar çalışırlar kendisini tekrar ekranlarda görmek istiyoruz.
Seçkin Özdemir ile uyumuna gelince,gözümde şöyle canlandırdım, Damla Sönmez'de Hazal Kaya gibi ''ufak'' minyon tipli bir kız o yakışıyorsa Hazal Kaya ondan daha güzel ve daha iyi bir oyuncu neden olmasın?:)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
birisi yazmıştı ali eyüpoğlu ya da cengiz semercioğlu olabilir (b)
Ben yeni dizi hazırlığında diye biliyorum. Yeni sezonda ekrana gelecek ama tam olarak ne zaman başlayacak bir fikrim yok ama yeni sezonda bir dizi hazırlığında şirket. Hazal dışında da baya isimle görüşmeler halinde olduğunu duydum çünkü. :)

Umarım Ay Yapım'la tekrar çalışırlar kendisini tekrar ekranlarda görmek istiyoruz.
Seçkin Özdemir ile uyumuna gelince,gözümde şöyle canlandırdım, Damla Sönmez'de Hazal Kaya gibi ''ufak'' minyon tipli bir kız o yakışıyorsa Hazal Kaya ondan daha güzel ve daha iyi bir oyuncu neden olmasın?:)
Ben kimseyi yakıştıramıyorum açıkçası Seçkin Özdemir'le. Damla ile de yakıştıramamıştım. Özge ile bile yakıştıramadım. Soğuk bir yüzü var açıkçası, bunun etkisi büyük olabilir. O yüzden Hazal'ımla düşünemiyorum ben o ikisini. :(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben yeni dizi hazırlığında diye biliyorum. Yeni sezonda ekrana gelecek ama tam olarak ne zaman başlayacak bir fikrim yok ama yeni sezonda bir dizi hazırlığında şirket. Hazal dışında da baya isimle görüşmeler halinde olduğunu duydum çünkü. :)

Ben kimseyi yakıştıramıyorum açıkçası Seçkin Özdemir'le. Damla ile de yakıştıramamıştım. Özge ile bile yakıştıramadım. Soğuk bir yüzü var açıkçası, bunun etkisi büyük olabilir. O yüzden Hazal'ımla düşünemiyorum ben o ikisini. :(
Hazal Kaya 4 şirket ile görüşme halinde olduğuna göre,umarım doğru bir tercih yapar bu tercih kariyeri açısından da önemli hata yapmasını istemem.Belliki doğru tercih yapmasını bilmiyor belki birilerinden yardım alabilir,almalı.:)
Ben yeni sezonda ekrana döneceğini düşünüyorum artık hakkında hayırlısı.:)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kıvanç'a kaç milyon verdiler dizisi tutmadı mesela, oyuncunun ismi önemli. Hazal'ın da geniş fan kitlesi var ve sevilen bir oyuncu..
Kıvançın dizisi tutmadı değil Kuzey Güney 2 sezon gitti ve Son Yaz Balkanlar ve Aşk 2 sezon değil 1 sezon değil yarım sezon bile devam edemedi.
Kıvançla anlaşma yapıldı ve dizisi öyle başladı sonra anlaşma yapıldıktan sonra düşük reytingleri gördük.