'Yalnız Kurt'un Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

Oyunculuğu umurumda değil, tipi önemli. :A

Tipi iyi de sadece saçlarının kısa olmasını sevmedim böyle olsaymış saçları :A

239610604_849130059324126_3078538295961638860_n.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt
Cuma günü kolayca zirveye oturabilir. Özellikle totalde baya yüksel açılış yapacaktır. Total grupu bayılır böyle dizilere. :A
Cuma ve Salı rekabeti sağlam bir dizi ile tamamen değişir. Mesela Mahkum çok dolu gözüken Perşembe bile 8-9 falan alıyor. Cuma ve Salı 10+ kolayca alır iyi bir dizi.

Ben olsam bu diziyi salı akşamı yayınlardım, tanıtımları ve konusuyla yeni bir 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yaratabilirdi. Hem salı akşamı erkek dizisi için de bir boşluk var.

Cuma riskli olmuş çünkü erkek izleyiciye hitap edecek Arka Sokaklar dizisi var. Ek olarak Bir Zamanlar Kıbrıs ve Aziz gibi ortak kitleye hitap edebilecek işler de var. İyi bir başlangıç yapacaktır, devamı da dizinin senaryosuna bağlı gelişir. Tutacağını düşünüyorum senaryoyu bilmeden, bakalım göreceğiz...
İlk başta öyle düşünmeleri lazımdı ama salı boş diye Destan'ı hemen salıya attılar.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt
Hasan... :bhr:

FJiYdy4XsAA9ZQZ.jpg

Kadronun bir önemi yok senaristleri güzel ilk bölümü izlerim ama yanlış gün tercihi bence. Pazar daha ideal olabilirdi.
Kesinlikle. Kadrosu güzel olan işlerin aldığı sonuçlar da ortada, gün olarak en uygunu bence pazar değil pazartesi olabilir ve Maraşlı gibi kendisini idare edecek oranlar alabilirdi. Benzer tür olan Üç Kuruş'ta zaten inişli çıkışlı ilerliyor hep.

• Harika
Reactions: serhatt
  • Harika
Reactions: Emre Ozansoy
Bomboş bir gün olacak Cuma desenize 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Beni ilgilendiren bir dizi bile yok, 🤭🤭🤭🤭🤭