Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
maxresdefault.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Yalancı'nın oyuncu kadrosu belli oldu!

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Hülya Gezer'in üstlendiği, başrollerini Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci'nin paylaşacağı dizinin kadrosunda; Hazal Türesen (Yasemin), Şahin Irmak (Okay Demir), Efsane Odağ (Görkem Yücel), Murat Kılıç (Erdal Savaş), Serkan Tınmaz (Arif Gezer), Fatih Berk Şahin (Doruk Gürsoy), Öyküsu Özyürek (Lorin), Emir Çubukçu (Ahmet), Cemal Toktaş (Murat), İmer Özgün (Canan), Ozan Ayhan (Yavuz), Gziem Soysaldı (Tuğba), Mesut Yılmaz (Ali), Doğa Karakaş (Ayaz), Sema Çeyrekbaşı (Türkân) ve Ali Kayra Kul (Derin) yer alıyor.

Senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan'ın kaleme aldığı dizi; öğrencisini babası Mehmet Emir’le (Bademci) yemeğe çıkan Deniz (Terzioğlu) adlı öğretmenin başına gelen olayları konu alıyor.

Yalancı, yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hangi ara kadro tamamlandı be. :A Birkaç seçim hariç pek de ünlü isimler yok ama Süreç genelde çok popüler olmayan kadrolarla güzel ve izlenen işler yapıyor. Bu diziyi de merak ediyorum.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,532
Puanı
1,060
Salih Bademci karısını sokmuş yine kendi rol aldığı diziye. :A Pek iddialı bir kadro değil, tutar mı tutmaz mı kestirmek güç. Her şey senaryoya bağlı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Harika bir kadro oldu valla umarım harcanmaz bu ekip

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hangi ara kadro tamamlandı be. :A Birkaç seçim hariç pek de ünlü isimler yok ama Süreç genelde çok popüler olmayan kadrolarla güzel ve izlenen işler yapıyor. Bu diziyi de merak ediyorum.
Taaa, geçen sezondan beri hazırlıyorlar diziyi ama ertelediler. :A Erteledikleri süreçte bir fikir oluşmuştur akıllarında, o yüzden hızlılar. :A Doğa Karakaş (4N1K oyuncusunun kardeşi) ve Fatih Berk Şahin için bile izlenir bu dizi. :Z

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Taaa, geçen sezondan beri hazırlıyorlar diziyi ama ertelediler. :A Erteledikleri süreçte bir fikir oluşmuştur akıllarında, o yüzden hızlılar. :A Doğa Karakaş (4N1K oyuncusunun kardeşi) ve Fatih Berk Şahin için bile izlenir bu dizi. :Z
Biliyorum canım konusunu bile açmıştım. :A Peki bu çocuk önceden bir dizide oynadı mı. :A Cemrehan'ı seviyorum umarım kardeşi de yeteneklidir. :A ve Fatih Berk Şahin kim yine kimleri buldun. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Angelica @Zeyno Aliko da varmış kadroda. :eek:

Biliyorum canım konusunu bile açmıştım. :A Peki bu çocuk önceden bir dizide oynadı mı. :A Cemrehan'ı seviyorum umarım kardeşi de yeteneklidir. :A ve Fatih Berk Şahin kim yine kimleri buldun. :A
Cemrehan çok tatlı ve sempatik birisi. :bhr: Kardeşi de eminim öyledir. :A Bağlı olduğu ajansın sitesinde Böyle Bitmesin ve Çukur yazıyor. :A

Fatih Berk Şahin'i bilmiyor musun cidden? :eek: Geçen Yaz'da oynadı ya, başroldü hatta. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
@Angelica @Zeyno Aliko da varmış kadroda. :eek:

Cemrehan çok tatlı ve sempatik birisi. :bhr: Kardeşi de eminim öyledir. :A Bağlı olduğu ajansın sitesinde Böyle Bitmesin ve Çukur yazıyor. :A

Fatih Berk Şahin'i bilmiyor musun cidden? :eek: Geçen Yaz'da oynadı ya, başroldü hatta. :A
Neyse umarım güzel bir gelecek bekliyordur kendisini. :bhr: Cemrehan'dan çok güzel komedi oyuncusu olur, bence kardeşini de komik sahnelerde denemeliler. :A

Aman ismini unutmuşum, o çocuk da baya yetenekliydi. :A Bende yine abarttığın ama tanınmamış birisi çıkacak zannettim. :A

• Güldürdün