'Yalan' Kadrosunda Sürpriz Ayrılık! | Kanal D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,218
Puanı
1,061
668939600e55a65e08689f35.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan'da sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Özge Borak, Serra Pirinç, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Emir Benderlioğlu'nun paylaştığı yapımda "Kerim" karakterini canlandıran Atakan Hoşgören, bu akşam yayınlanan 19. bölümle diziye veda etti.

Yalan yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

• İlginç
Reactions: Angelica
Aaa başrol değil mi bu oğlan neden ayrıldı?

Cidden sürpriz bir ayrılık. Oyunculuğunun eleştirildiği 1-2 sahneye denk gelmiştim. Kendini geliştirir umarım.

Cidden sürpriz bir ayrılık. Oyunculuğunun eleştirildiği 1-2 sahneye denk gelmiştim. Kendini geliştirir umarım.
Esas kıza yeni esas oğlan getirince arka plana atıldı. Ailesi diziden çıkmıştı ve abi karakteri getirilince bambaşka bir tarafa itildi hikaye. Diğer esas kızda abi karakterinin hikayesi için lazım olduğundan Kerim karakterine yol göründü.
Dizi uzatmaları oynuyor. Karakterler çok değiştirildi. Herkes birbirine yalan söylüyor. Bi yalan söylemeyip gerçeği açıklamak isteyen Kerim vardı, onu da diziden yollamışlar :A

• Güldürdün
Reactions: tekin and Bully
Esas kıza yeni esas oğlan getirince arka plana atıldı. Ailesi diziden çıkmıştı ve abi karakteri getirilince bambaşka bir tarafa itildi hikaye. Diğer esas kızda abi karakterinin hikayesi için lazım olduğundan Kerim karakterine yol göründü.
Dizi uzatmaları oynuyor. Karakterler çok değiştirildi. Herkes birbirine yalan söylüyor. Bi yalan söylemeyip gerçeği açıklamak isteyen Kerim vardı, onu da diziden yollamışlar :A
Dizinin adı Yalan 😅😂 ne olsun istiyordun

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Ailenin diziden çıkması ve abi karakterinin gelmesi sonu oldu demek Kerem'in :A

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar :A Full entrika ve yalan dolan istiyorlar demek ki. Dizinin ismi de "Yalan" zaten :A

Uzatmaları oynuyor dediğine göre de yakında biter zaten o zaman. Kendini kurtarmış adam, 19 bölüm de iyi bir sayı :A

• Güldürdün
Dizinin adı Yalan 😅😂 ne olsun istiyordun
Yalandan nefret eden, bir yalan uğruna hayatı altüst olan, güçlü esas kadın oyuncumuzun karakterinin değişimini ve bir çok yalan söylemek zorunda kalmasını sevemedim :A
Ailenin diziden çıkması ve abi karakterinin gelmesi sonu oldu demek Kerem'in :A

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar :A Full entrika ve yalan dolan istiyorlar demek ki. Dizinin ismi de "Yalan" zaten :A

Uzatmaları oynuyor dediğine göre de yakında biter zaten o zaman. Kendini kurtarmış adam, 19 bölüm de iyi bir sayı :A
Finale gidilir sanılıp bazı şeyler gözden çıkarıldı ama kendinle toparladı ve kanalda başka yolda olan yapım olmayınca bir süre daha devam eder dizi ama çok karışık ve dağınık olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Hobbit
nasılda konuya hakim
tee isveçlerden gel burda kerimin yedi sülalesini didikle aşk böyle bişey işte :A

• Güldürdün
Çünkü 1-2 Bölüm harici tüm bölümleri izledim dizinin :A konusuna bakıp anlarsın :A
bana siyah kalp yetiyor bende hafsanuru yakın çekime aldım diziye olan bağlılığım gittikçe artıyor :D yinede her bölüm en fazla yarım saatte bitiyor ne hikmetse:A

• Güldürdün