Yalan Dünya Replikleri ve Capsleri

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Güzelmiş. :D

TV 2'de bugünkü bölümde 2. Sezonun en iyi bölümlerinden biri yayınlandı. Açılay gösteri yapıyor parayla tutulan izleyici sıkıntıdan bayılıp yere düşüyor falan. Feci güldüm. :F @RevaN

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bölüm bölüm ezberledin mi? :eek:
Evet biliyorum. :D

Mesela yarınki yani 26. bölümde Eylem gelecek, Nurhayat Açılaya yaklaşıp kendi tarafına çekmek isteyecek. :D

27. Bölümde Açılay Şehmuz`un katil olduğunu düşünecek. :D

28. bölümde Olga gelecek. Biri kafede çalışacak, biri Kocabaşların evinde. Zerrin ve Tülayın başı çalıntı telefon yüzünden derde girecek.

29. bölümde Servet ve Deniz arasında reçel ve daçça domatesi krizi yaşanacak. Manav Gülistana asılacak, Zerrin ve Tülay da Gülistana oyun kuracak, Açılay polyester kumaş yüzünden ter kokacak.

30.bölümde Orçun öldeceğini sanacak ama Gülistan Selahattin`i eve bağlamak için çocuk yapmak isteyecek. :D Bi de Nurhatat ilaç etkisiyle Deniz ve Rızanın ilişkisini onaylayacak.

Devamını yarın sayarım. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Evet biliyorum. :D

Mesela yarınki yani 26. bölümde Eylem gelecek, Nurhayat Açılaya yaklaşıp kendi tarafına çekmek isteyecek. :D

27. Bölümde Açılay Şehmuz`un katil olduğunu düşünecek. :D

28. bölümde Olga gelecek. Biri kafede çalışacak, biri Kocabaşların evinde. Zerrin ve Tülayın başı çalıntı telefon yüzünden derde girecek.

29. bölümde Servet ve Deniz arasında reçel ve daçça domatesi krizi yaşanacak. Manav Gülistana asılacak, Zerrin ve Tülay da Gülistana oyun kuracak, Açılay polyester kumaş yüzünden ter kokacak.

30.bölümde Orçun öldeceğini sanacak ama Gülistan Selahattin`i eve bağlamak için çocuk yapmak isteyecek. :D Bi de Nurhatat ilaç etkisiyle Deniz ve Rızanın ilişkisini onaylayacak.

Devamını yarın sayarım. :F
Şaşırmıyorum, benim de Hayat Bilgisi'nin 138 bölümü ezberimde. :love1:

Bu arada kaç defa başa dönüp izledin sen? :A

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şaşırmıyorum, benim de Hayat Bilgisi'nin 138 bölümü ezberimde. :love1:

Bu arada kaç defa başa dönüp izledin sen? :A
Her bölüm aynı değil, hepsini farklı sayılarda izledim, saymadım. En çok izlediğim bölüm herhalde 29. bölüm. Aşığım o bölüme. :love1:

Gerçi hepsine aşığım. Dur yarın tekrar başlayım izlemeye. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Her bölüm aynı değil, hepsini farklı sayılarda izledim, saymadım. En çok izlediğim bölüm herhalde 29. bölüm. Aşığım o bölüme. :love1:

Gerçi hepsine aşığım. Dur yarın tekrar başlayım izlemeye. :F
Dizi fanları hep aynı. :F Yazdığın özetten okudum, evet güzel bölümdü zaten dizinin efsane bölümleri çoğunlukla 2.sezondan çıktı bence. :D

TV 2 yok mu hâlâ sen de? Hani bitiyordu 3 Temmuz'da okulun. :(

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dizi fanları hep aynı. :F Yazdığın özetten okudum, evet güzel bölümdü zaten dizinin efsane bölümleri çoğunlukla 2.sezondan çıktı bence. :D

TV 2 yok mu hâlâ sen de? Hani bitiyordu 3 Temmuz'da okulun. :(
3 temmuz yani yarın, yok bugün olmuş bile son sınavım. :D 4 temmuz hastanelere assitan olarak gideceğiz, 4 ağustosta tatilim başlayacak. :D tv2 yok çünkü burda uydu değil paket ve onun içerisinde yok ama canlı izlerim her gece. :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Nu sahnede gülmekten yıkılmıştım
Hele ki Selahattin e