'Yalan Dünya' Bu Hafta Özetsiz Yayınlanacak!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
bir de bu dizi çok kazandırıyomuş ya madem çok kazandırıyo niye hep saatiyle onuyolar neyse 3-4 arası alır yine

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
bir de bu dizi çok kazandırıyomuş ya madem çok kazandırıyo niye hep saatiyle onuyolar neyse 3-4 arası alır yine
Ne alakası var yahu? Hangi komedi dizisi baştan sonra 20.00-23.15 aralığında yayınlanmıştır? Dram dizisi mi bu özetli başlatmaya özen göstersinler?

Yeni bölümden kazanılıyor para özetten değil. Özette reklamlar buzlanmış halde oluyor.

Arkadaşım Hoşgeldin Yalan Dünyanın özetinin aldığı oranları alırsa ne ala bu sistemle devam ederler aksi taktirde yine uzar.

Ayrıca Beyaz Show bu hafta düşerse de uzar çünkü Yalan Dünya desteği de oluyordu arkasında.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne alakası var yahu? Hangi komedi dizisi baştan sonra 20.00-23.15 aralığında yayınlanmıştır? Dram dizisi mi bu özetli başlatmaya özen göstersinler?

Yeni bölümden kazanılıyor para özetten değil. Özette reklamlar buzlanmış halde oluyor.

Arkadaşım Hoşgeldin Yalan Dünyanın özetinin aldığı oranları alırsa ne ala bu sistemle devam ederler aksi taktirde yine uzar.

Ayrıca Beyaz Show bu hafta düşerse de uzar çünkü Yalan Dünya desteği de oluyordu arkasında.
Doksanlar 23.30'da bitiyor. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bi fırsat bulup Ne Diyosuun'a bakamadım.Umarım tekrarını yayınlarlar Yalan Dünya'dan sonra.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
yok artık komedi olmayabilir tamam da dramlar çok mesela MY :)
Ben hepsi demedim zaten komedilerin hepsi dedim.

Komediye dram gözüyle bakman hata zaten. Ömür boyun 20-23 arası yayınlanacak değil ya? Sen 10 reyting alıp final yapan komedi dizisi gördün mü

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
bilmem belki vardır
Yoktur emin ol. ;)

Komediler reyting için yapılır eğer kazandırmazsa hemen biter. ;) Konu tükenimi yoktur iyice düşene kadar devam ederler tabii ki Gülsenin dizikeri hariç. Gülse 4-5 sezon yapar ama reytini arttırmasını da illa ki bilir.

Kimse yaptığı diziler iyice çökmeden bitirmez. En azından çoğu kişi. Bunu da en çok yapan Ay Yapım. Dizileri efsane olsun iyi reytingle bitirir. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
Yoktur emin ol. ;)

Komediler reyting için yapılır eğer kazandırmazsa hemen biter. ;) Konu tükenimi yoktur iyice düşene kadar devam ederler tabii ki Gülsenin dizikeri hariç. Gülse 4-5 sezon yapar ama reytini arttırmasını da illa ki bilir.

Kimse yaptığı diziler iyice çökmeden bitirmez. En azından çoğu kişi. Bunu da en çok yapan Ay Yapım. Dizileri efsane olsun iyi reytingle bitirir. :)
madem öyle diyosun :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu iş en çok Karagül ve Medcezire yarayacak gibi. :kizgin: @xBUGRAx @denizz19

Diloş da yoktu bari bu hafta uzun öteki hafta kısa yayınlansaydı. Bakalrdık Diloşsuz uzun nasıl olacak.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
O Hayat Benim var Karagül'den sonra. :A AH tekrarı da iyi gider bence. :D
Eğer Yalan Dünyanın özeti gibi A/B'de 4'ü geçerse ne ala. Bu düzenle devam eder Kanal D. Çünkü özetin boşluğunun dolması gerek. Bi de Beyaz Show var bakalım YD desteği olmadan A/B'de ne yapacak...

°°°mobil mesaj°°°