Yalan Dünya 57. Bölüm Yorumları (Yeni Sezon)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Harika bir dönüş yaptı :)

Çiğdem'e bayıldım çok iyi bir karakter "uçsuz bucaksız ufuk çizgisine kadar uzanan" kiraz bahçelerini çok merak ettim :F

Bölümün en kötü yanı tabisi Açılay'ımın olmamasıydı eksikliğini hissetmedim değil :T
Açılayın çıkması beni de üzdü. Bence çıkmasa da olurdu. :( Çok özlüyorum umarım sezon ortasında döner. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Harika bir dönüş yaptı :)

Çiğdem'e bayıldım çok iyi bir karakter "uçsuz bucaksız ufuk çizgisine kadar uzanan" kiraz bahçelerini çok merak ettim :F

Bölümün en kötü yanı tabisi Açılay'ımın olmamasıydı eksikliğini hissetmedim değil :T
Aynen Çiğdem favorim gerçekten bayıldım bi tek @xemrexxx şoparı beğenmedi. :T:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Vasfiye'nin "biz burda yabancıları sevmeyiz" dediği sahnede koptum geçen sezon da Zerrin demişti ona da çok gülmüştüm :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzledim Hümeyra süperdi. Özlemişim kadını:X Hele atıp tutmalari hektar hektar güzeldi:F:F
2 saat sürmesi diziyi zayıflatmiş.Çokta gülemedim eskisi gibi:( Zerrin süperdi. Zerrin için spin-off yapılmalı:X
Bu bölüm Avrupa Yakasının bir kısmı alınmış. Ney mi "yardır" kelimesini dile dolandırması.Avrupa Yakası 2.bölümde "dermişim" kelimesini dillere hemen dolandiğini işlemişti.Yalan Dünya'da da "yardır" kelimesini yaptı:(

Videonun 1.dk'sına gelin dediğim sahne "dermişim" sahnelerinie gelirsiniz:( (YD'nin bu bölümünü izleyenler etiketlenmiştir.)
@EveN @xBUGRAx @xemrexxx @OzaN @yatutarsa @Billy Kane @mrt-06 @sokak sanati

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Güzel bölümdü.

Banyo kapma sahnesine çok güldüm. Afife ve damadın laf sokmaları da güzeldi. :D

Ben Zerrin, narı Selahattin'e satar diye düşünmüştüm. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,016
Puanı
1,061
Bazı sahnelerde biraz sıkılsam da genel olarak güzel bir bölümdü. Yeni karakterler Çiğdem ve Timur'u sevdim, Hümeyra ve Rutkay Aziz yine döktürmüşler. Özellikle Çiğdem'in terlikleri balkondan attığı sahne güzeldi, ilerleyen bölümlerde Zerrin ile iyi bir ikili olurlar bence. :X

Zerrin'in her sahnesi (özellikle de martıyla olanları) ve Vasfiye'li yerler yine çok iyiydi. Fırat'ın Yazgısı sahneleri de güzeldi, keşke o kısımları biraz daha gösterseler. Afife'nin Timur'a laf sokması ve Emir ile Nurhayat'ın haciz memurlarına yakalanması da dikkat çekiciydi. Açılay'ın eksikliğini ise pek hissetmedim, olsa da fark etmezmiş yani. Bu arada yeni müzikler de iyi olmuş. :)

@RevaN

Son düzenleme: