Yalan Dünya 57. Bölüm Yorumları (Yeni Sezon)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hümeyra (Çiğdem) süper olmuş.Şimdiden koptum.:D

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
Bence Hümeyra aynı iffet Rutkay Aziz de aynı Bülent Bey olmuş. Hiç bir şey katmamış gibiler role. Çok beğenilmesine şaşırdım. Çünkü bana antipatik bile geldiler.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dizi bittiğine göre gelelim yorumlara. :)

Genel olarak çok güzel bir bölümdü. Uzun sürdü ama sezonun ilk bölümü hep böyle olur gelecek bölümleri yine kısalır. :)

Çiğdem ve Timur`u çok sevdim. :D

Herkese eşit yazılmıştı roller bu bölümde.

Zerrin yine formundaydı. Bayılıyorum ona. :X

Vasfiye Teyze de aynı şekilde.

Twitterda da yazmışlar gözler Açılayı aradı ama yok. :( Açılayı çok seviyorduk.

Genel olarak güzel bir bölümdü. Gülse gittikçe güzelleştirir bölümlerini. :):)

Özetli bir şekilde 23.00`e kadar sürmeli artık. Ortalamada 6 reytingi görmek istiyorsa bunu yapmalı.

Kayıp dizisini de Cumartesi PT2`ye alsınlar ya. :bağır: 1 saat daha uzun gitmeli dizi. Rekabet için bu şart. Sen reklamını sık-sık veriyorsu bari 23.00`e kadar sür eskisi gibi.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Ya çok beğendim Gülse harika yazmış ilk bölümü en sevdiğim karakter Hümeyra'nın ki oldu kadın harika oynadı Ifot'un özlemini giderdik.

Zerrin her hafta olduğu gibi döktürdü yine.

Yanlız Orçun çok pasif kalmış Eylem unutulmuş. :T:

Bir de anahtar askılıkta vardı orada büyük bir hata olmuş.

Yeni müzikler müthiş olmuş dizi iyi bir başlangıç yaptı ama yeni oyuncular olmasa gerçekten çok gülünecek yanı kalmamıştı zaten uzun zaman sonra ilk kere ağız dolusu güldürdü tebrikler.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,806
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Açılay'ı şahsen hiç aramadım bence çıkması isabet olmuş. :D Keşke yönetmende çıksaydı gerçi fena değildi yüz nakli falan. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Açılay'ı şahsen hiç aramadım bence çıkması isabet olmuş. :D Keşke yönetmende çıksaydı gerçi fena değildi yüz nakli falan. :D
Ozan yönetmen çıkarsa dizinin ana kısımlarından biri eksik kalıyor sonuçta dizi içinde dizi var o ayrılsa idi büyük eksik olurdu bence. :X

Ayrıca yine iyi güldürüyor ben esas Nurhayat'ın ömürünü tamamladığını düşünüyorum.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ozan yönetmen çıkarsa dizinin ana kısımlarından biri eksik kalıyor sonuçta dizi içinde dizi var o ayrılsa idi büyük eksik olurdu bence. :X

Ayrıca yine iyi güldürüyor ben esas Nurhayat'ın ömürünü tamamladığını düşünüyorum.
Nurhayatın konuşması törpülenmişti biraz abartı yoktu farkettiniz mi? @OzaN

Açılay iyiydi. :( özlüyorum...

Yüz nakli falan yine total dizilerine gönderme show vardı. :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,806
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ben o kısmı pek sevmiyorum işte genel olarak ama konu olarak doğru tabii. :D

Nurhayat fena değil bence. O da kritik bir noktada dizi için. Emir & Nurhayat yapması isabetli karar oldu bence Gülse Birsel'in. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yeni sezon çok iyiydi.

Zerrin çok ön plandaydı, Vasfiye teyze ise yok gibi birşeydi. Bu dizinin zevki Vasfiye'nin takışması. :D

Yeni gelen Deniz'in annesi Çiğdem'i beğendim.

Dizide en favori karakterim olan Nurhayat artık en sevmediğim karakter oldu. İlk sezon çok iyi güldürüyordu ancak bu sezon pek beğenmiyorum, Emir'le de yakıştıramıyorum.. Rıza, Deniz ve Nurhayat üçgenine alışmıştım .s

Martı olayınıda çok beğendim. :F

Açılay'ın yokluğunu şahsen hissetmedim. Olsada olurmuş, olmasada..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Nurhayatın konuşması törpülenmişti biraz abartı yoktu farkettiniz mi? @OzaN

Açılay iyiydi. :( özlüyorum...

Yüz nakli falan yine total dizilerine gönderme show vardı. :X
Ben o kısmı pek sevmiyorum işte genel olarak ama konu olarak doğru tabii. :D

Nurhayat fena değil bence. O da kritik bir noktada dizi için. Emir & Nurhayat yapması isabetli karar oldu bence Gülse Birsel'in. :D
Yanlız ilk başlarda Nurhayat iyidi ama şimdileri sanki çok kasıntı oynuyor gerçi bu bölüm fena değildi ama bilemiyorum ben artık o karakterden artık gülecek bir şey çıkaramıyorum. :X

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yanlız ilk başlarda Nurhayat iyidi ama şimdileri sanki çok kasıntı oynuyor gerçi bu bölüm fena değildi ama bilemiyorum ben artık o karakterden artık gülecek bir şey çıkaramıyorum. :X
Nurhayatın en çok Zerrin ile atışmalarını seviyorum. Bol bol yazmalı bu sahneyi Gülse. :X

••• Tapatalk Mesaj •••

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Harika bir dönüş yaptı :)

Çiğdem'e bayıldım çok iyi bir karakter "uçsuz bucaksız ufuk çizgisine kadar uzanan" kiraz bahçelerini çok merak ettim :F

Bölümün en kötü yanı tabisi Açılay'ımın olmamasıydı eksikliğini hissetmedim değil :T

Forum İstatistikleri

Konular
170,276
Kullanıcılar
8,413
Son Üye
muhammet