'Yalı Çapkını' 3. Sezon Onayını Aldı! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
20240327_141520.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın geleceği belli oldu.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı, şu ana kadar 120'den fazla ülkeye satışı yapılan dizi için 3. sezonda da devam kararı alındı.

Dizinin yurt dışı dağıtımcılığını yapan Eccho Rights'ın Türk Dizileri Müdürü Handan Özkubat'ın açıklaması:
"Yalı Çapkını, şu zamana kadar hiçbir Türk dizisinden görmediğimiz derecede bir fenomenliğe ulaştı. Türkiye'deki izleyicilerinin yanı sıra dünya çapında da hayran kitlesini genişletiyor. Dizinin başarısı hız kesmiyor ve 3. sezonda neler olacağını merakla bekliyoruz."

Dizinin haziran'da sezon finali yapması ve eylülde ekranlara dönmesi planlanıyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
3. sezonda iyice rezil olup 0'ları görerek bitmek istiyorlar demek ki.
Usta ortak bir yerde buluşalım ; izlemiyorsun dimi ?

Dizi zaten 3 sezonluk planlanmıştı gayet iyi karar
Abla nasıl 3 sezonluk planlansın, 3 hafta önce 3 reytingde iken o planlama duruyor muydu :A Diziyi koruyacağım diye uydurmayın abla, son 2 bölüm yükselmeseydi dizi, 3. Sezon cidden hayal olurdu

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
simdiden AB'de 3 reyting gören bir dizi ama yurt disindan gelen para ülkemiz icinde önemli tabi. Basarilar dilerim.

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Usta ortak bir yerde buluşalım ; izlemiyorsun dimi ?

Abla nasıl 3 sezonluk planlansın, 3 hafta önce 3 reytingde iken o planlama duruyor muydu :A Diziyi koruyacağım diye uydurmayın abla, son 2 bölüm yükselmeseydi dizi, 3. Sezon cidden hayal olurdu

Ben hiç birşey uydurmuyorum git Gülseren hocanın röpünü izle o söylemişti 3 sezon planladık diye boş konuşmuyorum burda
------

simdiden AB'de 3 reyting gören bir dizi ama yurt disindan gelen para ülkemiz icinde önemli tabi. Basarilar dilerim.

Abler yükseldi 3 değil artık

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,942
Puanı
310
Ben hiç birşey uydurmuyorum git Gülseren hocanın röpünü izle o söylemişti 3 sezon planladık diye boş konuşmuyorum burda
------

Abler yükseldi 3 değil artık
Şimdi 3 olmaması yeniden 3 olmayacağının garantisi var mı ? Abla merak ediyorum, 14-15'leri görmüş dizi yeni sezonda 2-3'leri görürse (AB'de değil zaten Ab'de dibi boyladı) ne düşüneceksin ?

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Şimdi 3 olmaması yeniden 3 olmayacağının garantisi var mı ? Abla merak ediyorum, 14-15'leri görmüş dizi yeni sezonda 2-3'leri görürse (AB'de değil zaten Ab'de dibi boyladı) ne düşüneceksin ?

Hiç birşey olmaz dizi düşmez merak etme sen :D ab de düştüyse geri yükseltmesini bildiler yükselmeye devam eder

• Güldürdün
Reactions: Alemdar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060