YABANCI - 2. Bölüm | Olay Dizi

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İlk bölümüyle büyük bir beğeni kazanan ve yayınlandığı ilk günden üstünden günler geçmesine rağmen halâ konuşulmayı başaran yeni dizi YABANCI 2.bölümüyle yayında.

YABANCI
2.BÖLÜM

Bir önceki bölümde Melek, kahvaltı tepsisi götürdüğü ve henüz adını öğrenemediği yeni komşusunun evine yine sesini duyuramadığı için girmişti ve o an kapıyı açtığı anda şok olmuştu ve ilk bölüm burada sonlanmıştı.
Melek, açtığı kapının gerisinde ağzı bantlı ve elleri-kolları bağlanmış bir kızla karşılaşmıştır, ne olduğuna anlam veremezken, o kızın kim olduğunu düşünürken yeni komşu Kaan birden arkasından gelmiştir.
1.SAHNE
Kaan :
Yine mi sen, ne arıyorsun burada, ben sana bir daha bu evin bucağından bile geçmeyeceksin demedim mi?
Melek : Sen kimsin çabuk söyle bana, kim o kız seni şikayet edeceğim polise hayvan herif!!!
Kaan : Bana bak güzelim o güzelliğine yazık etme de çeneni kapalı tut, yoksa senin için hiç iyi olmaz.
Melek : Ne yaparsın yoksa o kız gibi beni de mi bağlayacaksın çabuk söyle kim lan o kim?
Kaan : Sus be sus biraz s.çtın kafamın içine sabah sabah.
Melek : Ben polisi aramaya gidiyorum, görürsün sen şimdi.
Kaan : Gel lan buraya bana bak seni burada gebertirim kimsenin ruhu duymaz anladın mı beni?
Melek : Bırak kolumu canımı acıtıyorsun hayvan, bıraaak.
Kaan : Gel sen buraya şu ellerini uzat bana bakayım.
Melek : Lütfen bırak lütfennnn
O sırada içeriye Kaan, bu kasabada yaşayan tek yakın arkadaşı Efe’yi aramıştır ve hemen gelmesini söylemiştir ve kısa süre sonra Efe gelmiştir.

2.SAHNE
Kaan :
Ohoo kimler gelmiş Efecim canım kardeşim çok özledim seni.
Efe : Eyvallah kardeşim bende seni özledim hayırdır bir aceleyle çağırdın beni, bir sıkıntı mı var?
Kaan : Var dostum var şunu görüyor musun geldiğim günden beri evime gizli gizli giriyor, buna bir çözüm lazım ve aklıma sen geldin.
Efe : Ben ne yapacağım ki Kaan, ne saçmalıyorsun.
Kaan : Uzak tutacaksın bu kızı benim evden zaten tek yaşıyorsun evinde misafir edeceksin bu küçük hanımı, artık iş seyrinden çıktı, tehlikeli evet biliyorum ama içeridekini gördü anlarsın ya?
Efe : Yok artık yoksa, yoksa onu gördü mü? O zaman iş değişir işte. Tamam Kaan yalnız ben artık yalnız değilim Esra ile yaşıyorum.
Kaan : Esra kim lan yeni manita mı?
Efe : Yeni sevgilim diyelim biz ona Kaan, dur ben bir dışarıyı kolaçan edeyim ama Esra’ya ne diyeceğim ben ya o ne der bu kıza?
Kaan : Kız ayarsız senin adın neydi bakayım o kız bu kız demekten gına geldi bana?
Melek : Zıkkım benim adım hiç memnun olmadım bay taş devri insanı.
Kaan : Çok iyi anlaşıyoruz 2 gündür Efe görüyorsun.
--- GÜLÜŞMELER ---

3.SAHNE
Efe, Melek’i arabasına bindirip evinin yolunu tutmuştur artık ve evlerine gelmiş kapıyı açan Esra’nın gözleri fal taşı gibi açılmıştır şaşkınlıktan.
Esra : Efe kim bu kız, niye bağlı, niye ağlıyor cevap ver bana çabuk?
Efe : Ha hay hayat
Esra : Bana hayatım deme cevap ver Efe, ne yapıyorsun Efe sen başında onca dert varken bir de bu mu çıktı başımıza kahretsin ya kahretsin!!!
Efe : Ya hayatım bi müsaade et bi sus Allah Allah ne çok konuştun. Bu kız Kaan’ın evindeki emaneti görmüş, ahh sana niye anlatıyorsam sen nereden tanıyacaksın Kaan’ı öyle işte.
Esra : Sağol Efe çok aydınlandım gerçekten bu kızın ellerini çöz çabuk girin içeri anlatın bakalım şu işin iç yüzünü, valla sinirden çığlığı basacağım artık ya.
Efe o an Melek’in ağzındaki bantı çıkarmıştır. Melek bağırıp çağırmaya başlamıştır.
4.SAHNE
Melek :
Sizin ben erkekliğinize tüküreyim lan haydutlar, bırak beni gideceğim.
Efe : Hiç boşuna yırtınma zıkkımcım bir yere gidemezsin.
Esra : Ne zıkkımı Efe ne saçmalıyorsun sen ya???
Efe : İsmi zıkkımmış tatlım bu kızın ondan öyle dedim.
Esra : Hahahaha ayy sinirlerim bozuldu, zıkkım anlat sen canım off bana da kafayı yedirttiniz anlat canım sen hahaha pardon.
Melek : Bunun arkadaşının evinde elleri kolları bağlı bir kız vardı kim diye sordum ama beni de kaçırdılar şeref yoksunları…
Esra : Efe ne diyor bu kız?
Efe : Hayatım biraz sabret ama şunu aklından çıkarma eğer bu kız polise gördüğü kızı anlatırsa ucu bana da dokunacak ona göre ve biliyorsun sabıkam var ömür boyu çıkamam içerden.
Melek : Kim o kız kim beni rahat bırakın ailem merak etmiştir artık lütfen bırak!
Esra : Efe boşuna iş yapmaz kes sesini otur adam akıllı, sesini de çıkarma.
Melek : Sende mi Esraaaaaaa.

5.SAHNE
Esra, Kaan’ın evindeki kızın kim olduğunu düşünmekten kafayı yemiştir artık. Ve sevgilisi Efe’ye Kaan’ın adresini vermesini istemiştir. Efe ise bu isteği reddetmiştir ancak Esra oldukça diretken davrandığı için mecburi şekilde vermek zorunda kalmıştır adresi.
Daha sonra Esra yola çıkmıştır arabasıyla aldığı adrese doğru. Adrese geldiğinde o civarda pek çok ev bulunduğundan sormak durumunda kalmıştır. Sorduğu kişi ise Melek’in annesi Neriman olmuştur.
Esra : Kolay gelsin teyzecim ben buralarda Kaan diye birini arıyorum, yeni taşınmış diye duydum o yüzden adresi tam bilmiyorum.
Neriman : Bak kızım şu karşıdaki ağaçları görüyor musun bak arkasında bir baca görünüyor oraya yeni biri taşındı herhalde adresin orası olsa gerek?
Esra : Çok sağol teyzecim tekrardan siz burada yaşıyorsunuz uzun zamandır sanırım?
Neriman : Evet eşim ve kızımla yaşıyoruz da bizim kör olası sabah bir çıktı daha hala gelmedi hiç böyle yapmazdı, bak endişelendim şimdi.
İÇ SES ESRA : Eyvah o kız yoksa bu kadının kızı mı ne yapıyor bunlar ya!
Esra : Neyse teyzecim kızın gelir endişelenme, haydi iyi günler size.
6.SAHNE
Esra söylene söylene Neriman’ın tarif ettiği eve gelmiştir ve kapıya vurup Kaan diye seslenmiştir. Birkaç dakika sonra Kaan kapıyı açmıştır ancak kapıyı açtığında Kaan ve Esra birbirlerini gördüklerinde büyük bir şoka uğramışlardır…
2.BÖLÜM SONU
Bölüm oyuncuları : BULLY – VADİKIZI – DİZİ KOLİK – EFE UYSAL
…KISA SÜRE SONRA YENİ İSİMLERDE DAHİL OLACAKTIR KADROYA…

İYİ SEYİRLER - KEYİFLİ YORUMLAR...​

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nasıl diyaloglar yazmış yine bana ya halk beni kadınlara kötü davranan biri sanacak. :F İnsanlarımız dizilerden kolayca etkilenebiliyorlar. :F

@EFE UYSAL @dizi kolik hoşgeldiniz bu arada diziye. :D Kaan'la Esra birbirlerini nerden tanıyorlar acaba :A Efe'nin sevgilisini elinden almayalım. :A

Benim rehin aldığım kız da @Çiğdem- olur inşallah. :F Eziyet edeyim biraz ona. :A Acaba niye rehin aldım merakla bekliyoruz. :A

Çok güzel bölüm olmuş @denizz19 ellerine sağlık kottiriğim. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Nasıl diyaloglar yazmış yine bana ya halk beni kadınlara kötü davranan biri sanacak. :F İnsanlarımız dizilerden kolayca etkilenebiliyorlar. :F

@EFE UYSAL @dizi kolik hoşgeldiniz bu arada diziye. :D Kaan'la Esra birbirlerini nerden tanıyorlar acaba :A Efe'nin sevgilisini elinden almayalım. :A

Benim rehin aldığım kız da @Çiğdem- olur inşallah. :F Eziyet edeyim biraz ona. :A Acaba niye rehin aldım merakla bekliyoruz. :A

Çok güzel bölüm olmuş @denizz19 ellerine sağlık kottiriğim. :D
Seyirci senin bu diyaloglarını sevdi ilk bölümde herkes bu olay replikleri konuşuyor :A

Kaan ile Esra bakalım birbirlerini nereden tanıyorlar göreceğiz gelecek hafta :A

Eziyet ettiğin kız kim olur bilemiyorum ama onun hangi amaçla eziyete uğradığı da önemli :F

Yorumlarınızı eksik etmeyiniz :A

Bir diziye giremedim @denizz19

Neyse eline sağlık çok güzel bir bölüm olmuş
3.bölümde gireceksin daaa :D

Benim dizimde böyle şeyler çok şükür. Seninkinin aksine her şey tam kıvamında, ailecek izlenebilecek bir AB dizisi. :A
Senin dizi çok bayık :A

Kadın düşmanı damgası yiyecem o olacak sonunda. ss
Öyle şey olur mu kadınlar böyle sexy küfürlü erkekleri severler :F

Çok iyi bölüm olmuş yine ellerine sağlık. @denizz19 Partnerim @dizi kolik olmuş. :D
Partnerin dizi kolik ama her sürprize hazırlıklı olun :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Seyirci senin bu diyaloglarını sevdi ilk bölümde herkes bu olay replikleri konuşuyor :A

Kaan ile Esra bakalım birbirlerini nereden tanıyorlar göreceğiz gelecek hafta :A

Eziyet ettiğin kız kim olur bilemiyorum ama onun hangi amaçla eziyete uğradığı da önemli :F

Yorumlarınızı eksik etmeyiniz :A

3.bölümde gireceksin daaa :D

Senin dizi çok bayık :A

Öyle şey olur mu kadınlar böyle sexy küfürlü erkekleri severler :F

Partnerin dizi kolik ama her sürprize hazırlıklı olun :F
Benim dizim mi bayık? Senin dizini okurken bana afakanlar basıyor, ama seni kırmamak için sonuna kadar bakıyorum. :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@denizz19 total dizileri gibi tekrara düşersen düşüş yaşayabiliriz ama söylim çok da abartmamak lazım diyalogları. :F

Kızdan kıza değişir tabii küfür yemekten hoşlanan kızlar varsa bilemem orasını. :F