Yabancı Dizi Önerileri

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Günümüz müslümanlığı şaşırmadım.. Demi @DarkLegenD :A
İslam Sonrası Türk Düşüncesi hakkında bir şeyler karalarken bu etiketin gelmesi... :A

Bu tarz konularla ilgi gırgır muhabbeti için özel mesajda buluşabiliriz ama böyle etiketlemeyin (işin şakasındayız, etiketleyin tabii :A) içim daralıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
1 bölümünü izledim sarmadı ama onun yerine circle france- circle usa- circle brasil tavsiye ederim.
Abi bir şans verseydin, ilk bölüm boş biraz yarışmacıları tanıma amaçlı ama sonradan açılıyor. :D Hiç reality programı izlemedim (yabancı) bunu bitirince göz atabilirim. Şu aralar dizi izleme havamda da değilim. :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Too Hot to Handle

Demin Netflix'te gördüm, tam bizim forumluk bir iş. Sadece forum değil Türkiye'de de en çok izlenen 10 yapımdan biriymiş. Partnerini bulmaya çalışıyorlar ancak seks yapmak yasak. İlginç bir yapım 8 bölümlük. :A

Ekli dosyayı görüntüle 78930Ekli dosyayı görüntüle 78931
Ekli dosyayı görüntüle 78925Ekli dosyayı görüntüle 78932Ekli dosyayı görüntüle 78923

@Çiğdem @xBUGRAx @serhatt @Yiğitt @Özgür @xemrexxx @denizz19 @sokak sanati @Forumdash @Turkuazz @MasacRE @dreamy @Araf @Ahmed @S.G.A.T. @Silinmiş Üye @The_Erinch @Maskeli Fedai @cookies @Tolstoyevski @DarkLegenD
Türkçe versiyonu Kavak Yelleri'ydi işte bunun. :D

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Listemde olan bir dizi. Aslında ilk bölüme biraz başlamıştım da, fazla ilerlemedim, sonra izlerim diye düşündüm. Beş bölüm olan, sinir bozacak kadar da etkileyici yarı otobiyografik romandan esinlenme bir dizi olduğu sonucuna çıkardım yorumlardan. Muhtemelen çok iyi bir dizidir.

Ozan modumu düşürdü ama bende bakmayı düşünüyorum.:X

• Beğendim
Reactions: Araf