ATV Yaban Çiçekleri - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
284
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
maxresdefault-22-jpg.126023

ATV'nin yeni dizisi Yaban Çiçekleri bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, genel yönetmenliğini Zeynep Günay'ın, yönetmenliğini Aydın Bulut'un üstlendiği yapımın kadrosunda Akın Akınözü, Aslıhan Malbora, Bige Önal, Büşra Pekin, Halil Babür, Tilbe Saran, Arif Pişkin, Muhammet Uzuner, Yunus Narin, Onuryay Evrentan Atasalihi, Feri Baycu Güler, Bedir Bedir, Sena Arat, Öykü Su Okur ve Emirhan Dönmez yer alıyor.

Çocukluk aşkı olan Kılıç ve Ela'nın yıllara uzanan hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de ATV'de!

• Beğendim
Reactions: Dante
basligimiz acildigina gore ilk mesaji yazayim istedim . :bhr:

basta degerli yonetmen zeynep gunay olmak uzere,

kadro da cok begendigim kimi isimler olmasindan dolayi tanitimlar basladigindan bugune -diziyi heyecanla bekledim.
yolu acik olsun. simdiden - iyi seyirler dilerim.

# tilbe saran tecrubesi ve kalitesiyle performansini izlemek keyifli olacak....
eski yeni bir cok projesini izledim.kanimca ekran da her daim olmasini istedigim a klas oyunculuk....
# bige onal uzun sure sonra ekrana donuyor. sevindim. bodrum masalin dan, benim adim gultepe, bozkir ve daha nice cok begendigim islerde yer almasi guzel bir rastlanti benim adima. oyunculugunu begendigim dogal yeteneklerimizden.

son yaz dizisinden tecrubeli isim
# arif piskin'i tekrardan izleyecek olmak guzel olacak...
yine,son yaz dizisin de , ilk izleyip performansini etkileyici buldugum yeteneklerden
# halil babur'u o dizi den sonra yeniden izleyip uzerine neler katmis izleyip gormus olacagim.

# aslihan'i uc kurus, etkileyici gibi projelerde izleyip begenmistim. kendi jeneresin de performansi ve sadeligiyle dikkatimi cekmisti. kanimca enerjisi de cok iyi .

reyting yolculugu nasil baslar devam eder bilemiyorum. tecrubeli uyeler daha iyi degerlendirebilir.

ustte saygidim isimler basta yonetmeni olmak uzere - yaban cicekleri dizisinin en azindan tatmin edici bir sayi da ekranlar da yer almasi temennim.

@Hobbit ilk bolum :bhr:

basligimiz acildigina gore ilk mesaji yazayim istedim . :bhr:

basta degerli yonetmen zeynep gunay olmak uzere,

kadro da cok begendigim kimi isimler olmasindan dolayi tanitimlar basladigindan bugune -diziyi heyecanla bekledim.
yolu acik olsun. simdiden - iyi seyirler dilerim.

# tilbe saran tecrubesi ve kalitesiyle performansini izlemek keyifli olacak....
eski yeni bir cok projesini izledim.kanimca ekran da her daim olmasini istedigim a klas oyunculuk....
# bige onal uzun sure sonra ekrana donuyor. sevindim. bodrum masalin dan, benim adim gultepe, bozkir ve daha nice cok begendigim islerde yer almasi guzel bir rastlanti benim adima. oyunculugunu begendigim dogal yeteneklerimizden.

son yaz dizisinden tecrubeli isim
# arif piskin'i tekrardan izleyecek olmak guzel olacak...
yine,son yaz dizisin de , ilk izleyip performansini etkileyici buldugum yeteneklerden
# halil babur'u o dizi den sonra yeniden izleyip uzerine neler katmis izleyip gormus olacagim.

# aslihan'i uc kurus, etkileyici gibi projelerde izleyip begenmistim. kendi jeneresin de performansi ve sadeligiyle dikkatimi cekmisti. kanimca enerjisi de cok iyi .

reyting yolculugu nasil baslar devam eder bilemiyorum. tecrubeli uyeler daha iyi degerlendirebilir.

ustte saygidim isimler basta yonetmeni olmak uzere - yaban cicekleri dizisinin en azindan tatmin edici bir sayi da ekranlar da yer almasi temennim.

@Hobbit ilk bolum :bhr:
İlk bölüm reytingleri ile 4. Bölüm final olur gibi görünüyor. Malesef..

• Üzücü
Reactions: Dante