eTV Ya Tutarsa - 1. Bölüm | kerem vs Yiğitt | Yeni Yarışma

Önce bana yaptı ama kelek çıktı.
Bir format daha hazırladığını söylese daha adil bölüşürdük.
Sen zorla elimden aldın diye @xdragxx kendini mahçup hissetti ve bu da benim nasibim oldu

Yahu kabullen, xdragxx'ı aldım. Kanalımın ekran yüzü artık.

Çabala seninde programların iyi hit alsın. Baksana Kim Daha İyi Seslendiriyor nerdeyse kafa tutmuş Cevapsız Sorular'a. İş birazda sende bitiyor

Reactions: Aserat
Yahu öyle bir yazıyorsun ki sanki benim kanalda bir şey izlenmiyor.
İç yapımların reytingleri gayet iyi ama dış yapım sorunu olduğu için ona çok ısrar ettim ne yapsaydım.

Reactions: Dosi
Yahu öyle bir yazıyorsun ki sanki benim kanalda bir şey izlenmiyor.
İç yapımların reytingleri gayet iyi ama dış yapım sorunu olduğu için ona çok ısrar ettim ne yapsaydım.
Ben değil sen öyle davranıyorsun. Kanalında hiç iş yokmuş gibi hep proje peşindesin
bir sürü reytingi bol ve sinevizyon gibi kaliteli programlara sahip olduğunu biliyorum.
İlk kez bir transfer yaptım hep söylendin

Televizyoncu refleksi olarak aklım kalıyor yoksa kafayı taktığım yok.
Herkesin bu kadar üretken olduğu bir dönemi çok görmüyoruz o yüzden normaldir proje kapmaya çalışmam.

Televizyoncu refleksi olarak aklım kalıyor yoksa kafayı taktığım yok.
Herkesin bu kadar üretken olduğu bir dönemi çok görmüyoruz o yüzden normaldir proje kapmaya çalışmam.
Ben bir tane alıp durdum

Başka bir tane söz aldımda ama acele etmiyorum
yoğunum zaten

Gelirim ya, eger kismet olursa tabii. Gelmemem durumumda yarismalari devrettigim birileri var, herseyi ayarladim yani.
Ne demek yarışmayı da sunmama durumu 😡 yarışma Ekim diyordun. Ben bu yaz arada ses etmenden söz ediyorum. Sen ise sonbaharda da gelmeme diyorsun 😡

Ve sen sunarsan belki belki bir ihtimal yarışırım. Kim sunarsa sunsun başka sadece jüri olurum😊

Reactions: kerem
Iste duruma göre nasil ilerleyecek bilmiyorum, bilsem ona göre konusurum zaten. Erkenden gelmeyi bende cok isterim.

Yine o masum ama trip atar emojiyi attin.
Ben sunmaya calisacagim, zaten yarismayi sirtlayacak birielrini bulmak cok zor.