eTV Ya Tutarsa - 1. Bölüm | kerem vs Yiğitt | Yeni Yarışma

Önce bana yaptı ama kelek çıktı. :( Bir format daha hazırladığını söylese daha adil bölüşürdük. :A
Sen zorla elimden aldın diye @xdragxx kendini mahçup hissetti ve bu da benim nasibim oldu :Z
Yahu kabullen, xdragxx'ı aldım. Kanalımın ekran yüzü artık.

Çabala seninde programların iyi hit alsın. Baksana Kim Daha İyi Seslendiriyor nerdeyse kafa tutmuş Cevapsız Sorular'a. İş birazda sende bitiyor :A

• İlginç
Reactions: Aserat
  • Harika
Reactions: Dosi and alperuz
Sen zorla elimden aldın diye @xdragxx kendini mahçup hissetti ve bu da benim nasibim oldu :Z
Yahu kabullen, xdragxx'ı aldım. Kanalımın ekran yüzü artık.

Çabala seninde programların iyi hit alsın. Baksana Kim Daha İyi Seslendiriyor nerdeyse kafa tutmuş Cevapsız Sorular'a. İş birazda sende bitiyor :A
Yahu öyle bir yazıyorsun ki sanki benim kanalda bir şey izlenmiyor. :A İç yapımların reytingleri gayet iyi ama dış yapım sorunu olduğu için ona çok ısrar ettim ne yapsaydım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yahu öyle bir yazıyorsun ki sanki benim kanalda bir şey izlenmiyor. :A İç yapımların reytingleri gayet iyi ama dış yapım sorunu olduğu için ona çok ısrar ettim ne yapsaydım. :A
Ben değil sen öyle davranıyorsun. Kanalında hiç iş yokmuş gibi hep proje peşindesin :A bir sürü reytingi bol ve sinevizyon gibi kaliteli programlara sahip olduğunu biliyorum.
İlk kez bir transfer yaptım hep söylendin :A

• Güldürdün
Ben değil sen öyle davranıyorsun. Kanalında hiç iş yokmuş gibi hep proje peşindesin :A bir sürü reytingi bol ve sinevizyon gibi kaliteli programlara sahip olduğunu biliyorum.
İlk kez bir transfer yaptım hep söylendin :A
Televizyoncu refleksi olarak aklım kalıyor yoksa kafayı taktığım yok. :A Herkesin bu kadar üretken olduğu bir dönemi çok görmüyoruz o yüzden normaldir proje kapmaya çalışmam. :A

• Güldürdün
Televizyoncu refleksi olarak aklım kalıyor yoksa kafayı taktığım yok. :A Herkesin bu kadar üretken olduğu bir dönemi çok görmüyoruz o yüzden normaldir proje kapmaya çalışmam. :A
Ben bir tane alıp durdum :A
Başka bir tane söz aldımda ama acele etmiyorum :A yoğunum zaten :A

• İlginç
Gelirim ya, eger kismet olursa tabii. Gelmemem durumumda yarismalari devrettigim birileri var, herseyi ayarladim yani. :Z
Ne demek yarışmayı da sunmama durumu 😡 yarışma Ekim diyordun. Ben bu yaz arada ses etmenden söz ediyorum. Sen ise sonbaharda da gelmeme diyorsun 😡

Ve sen sunarsan belki belki bir ihtimal yarışırım. Kim sunarsa sunsun başka sadece jüri olurum😊

• Güldürdün
Reactions: kerem
Ne demek yarışmayı da sunmama durumu 😡 yarışma Ekim diyordun. Ben bu yaz arada ses etmenden söz ediyorum. Sen ise sonbaharda da gelmeme diyorsun 😡

Ve sen sunarsan belki belki bir ihtimal yarışırım. Kim sunarsa sunsun başka sadece jüri olurum😊
Iste duruma göre nasil ilerleyecek bilmiyorum, bilsem ona göre konusurum zaten. Erkenden gelmeyi bende cok isterim. :(

Yine o masum ama trip atar emojiyi attin. :A Ben sunmaya calisacagim, zaten yarismayi sirtlayacak birielrini bulmak cok zor. :A

• Beğendim