Unutulmaz Yağız Egemen'den Aşk İtirafı! (Fazilet Hanım ve Kızları 22. Bölüm)

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fazilet Hanım ve Kızları yaklaşık 3 sene önce Star TV'de yayın hayatına son veren 50 bölüm süren Avşar Film yapımlı Türk dizisi.

Dizideki bu sahnedeki aşk itirafı şiir niyetine dinlebilecek müziğine kadar mükemmel bir sahne olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Çağlar Ertuğrul'u bence esas parlatan dizi bu dizidir.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
YağHaz :T

FHvK denilince aklıma "yansın bu eller" geliyor
:A
Bu tarz dizilerden izlediğim tek dizi yine aslında oyuncular sayesinde ama senarist de bazen çok iyi diyaloglar yazıyordu hakkını yiyemem çok. Evet bu çift bayağı sevilmişti bunda bence Yağız karakteri çok etkiliydi. Yağız Egemen gibi sevmek diye bir dönem laf vardı hatta.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ben entrika pek sevmiyorum Yağız karakteri diziye bakma sebeplerimden. Ama Nazan Kesal oyunculuğu mükemmeldi o yüzden entrika da izlenirdi benim için.

Dizilerde bu sahneler çok güldürüyor beni. Daha keyif alıyorum:F
Yakıştırdığım bir çift değildi. Alp Navruz'un karakterini destekliyorum ben. Bu Ece ile olacaktı galiba. İstiyordum o ikiliyi:D

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizilerde bu sahneler çok güldürüyor beni. Daha keyif alıyorum:F
Yakıştırdığım bir çift değildi. Alp Navruz'un karakterini destekliyorum ben. Bu Ece ile olacaktı galiba. İstiyordum o ikiliyi:D
Ya ben de çift tutan kişilerden değilim öyle ben sadece Yağız karakterini seviyordum özel :A

• İlginç
Reactions: cehennet