Yıldız De Bana Yarışmasında Şok Değişiklik!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
63d8ee9fe2260122085db39b.jpg

Kanal D'de başlayacak olan Yıldız De Bana yarışmasında şok değişiklik.

Yapımcılığını Pastel Film'inüstleneceği, yarışmacı seçmeleri tüm hızıyla devam eden programda Hülya Avşar ve Büşra Pekin'le birlikte jüri üyesi olması planlanan Kerem Alışık yoğun iş temposundan dolayı projeden ayrılınca yerine Zafer Algöz geldi.

Yıldız De Bana, ilk bölümüyle 31 Mart Cuma 20.00'de Kanal D'de.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
63d8ee9fe2260122085db39b.jpg

Yıldız De Bana yarışmasında şok değişiklik.

Kerem Alışık yoğun iş temposundan dolayı projeden ayrıldı yerine Zafer Algöz geldi. Yapımcılığını Pastel Film'in, jüri üyeliğini Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin'in üstleneceği, yarışmacı seçmeleri tüm hızıyla devam eden program, sessiz sedasız yayından kaldırılan 'Arka Sokaklar'ın boşluğunu doldurmak üzere (değişiklik olmazsa) 31 Mart'tan itibaren cuma akşamları izleyiciyle buluşacak.

Yıldız De Bana, ilk bölümüyle 31 Mart Cuma 20.00'de Kanal D'de.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Arka sokaklarin yayindan kaldirilmasi Rtürkmüs Rtürk isim degistirmeden basliyamazsin diyor @cokiyitvci

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Daha öncede oldu aynısı ilker İnanoğlu başlatmak istiyor bu ikinci aynı konudan ceza aldılar dinciler covid aşısına karşı di işledi ekip tutukladı Kanal d 9.Sezonda sezon sonuna kadar bekletti Rtürkü bu defaya yapamadı çünkü lisansını kaybedecekti @serhatt
artık yeni adı devriye ile tv8 de baslayabilir @serhatt
Rtürkün kanununda yazıyor

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Daha öncede oldu aynısı ilker İnanoğlu başlatmak istiyor bu ikinci aynı konudan ceza aldılar dinciler covid aşısına karşı di işledi ekip tutukladı Kanal d 9.Sezonda sezon sonuna kadar bekletti Rtürkü bu defaya yapamadı çünkü lisansını kaybedecekti @serhatt
artık yeni adı devriye ile tv8 de baslayabilir @serhatt
Rtürkün kanununda yazıyor
Saçma sapan alakasız mesajların ile bizi boğmaktan ne zaman vazgeçeceksin?