Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Yılın Yıldızları' belli oldu!

EN3J91uX0AI-1QO.jpg

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından gerçekleştirilen 'Türkiye'nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri' olarak adlandırılan ve bu yıl 18.'si düzenlenen 'Yılın Yıldızları' belli oldu.

'Atiye' dizisi ile setlere geri dönen Beren Saat, 'Onur Ödülü'nün sahibi oldu.

Master Chef Türkiye, O Ses Türkiye ve Survivor gibi yapımlar ile '2019 yılının en beğenilen TV kanalı' TV8 oldu.

FOX'un yayına başladığı ilk günden reytinglere damga vuran dizisi 'Mucize Doktor', '2019 Yılının En Beğenilen Dizisi' oldu.

Son olarak 'Çarpışma' dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, '2019 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu' seçildi.

'Kadın' dizisinde canlandırdığı Bahar karakteri ile gönüllere taht kuran 'Özge Özpirinçci', '2019 Yılının En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu' seçildi.

'2019 Yılının En Beğenilen Tiyatro Oyunu' ödülü 'Alice Müzikali'nin oldu.

'2019 Yılının En Beğenilen Erkek Tiyatro Oyuncusu' ise 'Haluk Bilginer' seçildi.

'Alice Müzikali'nde boy gösteren Serenay Sarıkaya '2019 Yılının En Beğenilen Kadın Tiyatro Oyuncusu' seçildi.

Show TV'nin sevilen ve yorumları ile sosyal medyada konuşulan haber spikeri Ece Üner, '2019 Yılında En Beğenilen Haber Spikeri' seçildi.

'Reynmen' lakaplı Yusuf Aktaş'ın Ela şarkısı '2019 Yılının En Beğenilen Şarkı' ödülünü aldı.

Burcu Esmersoy'un sunuculuğunu üstlendiği FOX'ta ekrana gelen 'Dünya Avucunuzda' programı '2019 Yılının En Beğenilen Kültür Sanat Programı' seçildi.

Kanal D'nin Yılmaz Erdoğan sunuculuğunda ekrana gelen 'Çok Güzel Hareketler 2' programı ise '2019 Yılının En Beğenilen Show Programı' oldu.

Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Nisa Sofiya Aksongur'un paylşatı '7. Koğuştaki Mucize' filmi '2019 Yılının En Beğenilen Filmi' oldu.

EN3GBjGX4AsUZOH.jpg

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Gizmen

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beren Saat ödülünü alırken Serenay Sarıkaya'nın 'Bravo' diye bağırması... Bayılıyorum ikinize de. :bhr:

Ödüller genel olarak iyi yerlere gitmiş lakin yılın kanalı TV8 değildi, MasterChef dışında ek bir şey sunamadı. Ek olarak Survivor da tarihin en kötü oranlarını aldı. Bana göre yılın kanalı FOX TV oldu, çok iyi işlere imza attı. FOX olmazsa ATV olabilirdi. :)

Tebrikler ödülleri alanlara. :X

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beren Saat ödülünü alırken Serenay Sarıkaya'nın 'Bravo' diye bağırması... Bayılıyorum ikinize de. :bhr:

Ödüller genel olarak iyi yerlere gitmiş lakin yılın kanalı TV8 değildi, MasterChef dışında ek bir şey sunamadı. Ek olarak Survivor da tarihin en kötü oranlarını aldı. Bana göre yılın kanalı FOX TV oldu, çok iyi işlere imza attı. FOX olmazsa ATV olabilirdi. :)

Tebrikler ödülleri alanlara. :X
İzledim o kısmı... Serenay ve Beren keşke aynı projede olsa... :love1:

Kesinlikle TV8 değil ATV veya FOX hakediyordu. :(

• Harika
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beren ve Kıvanç karşılaşmış mı ne olmuş o arada? :D İkiliyi izleyeceğiz birkaç yıla yeniden, inanıyorum. :bhr:

Stalk yaptım onunla ilgili de bulamadım bir şey. :( İzleyici istiyor, adam akıllı düzgün bir şey yazsalar efsane olur. :) Ben de görmek istiyorum bu ikiliyi...

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Stalk yaptım onunla ilgili de bulamadım bir şey. :( İzleyici istiyor, adam akıllı düzgün bir şey yazsalar efsane olur. :) Ben de görmek istiyorum bu ikiliyi...
Bu arada konuda eksikler var, hepsini almasan bile Haluk Bilginer - Özge Özpirinççi - Mucize Doktor gibi TV dalındaki ödülleri de ekleyebilirsin konuya. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada konuda eksikler var, hepsini almasan bile Haluk Bilginer - Özge Özpirinççi - Mucize Doktor gibi TV dalındaki ödülleri de ekleyebilirsin konuya. :)

Ekliyorum, Twitter'da ki sayfadan baktım. Onları paylaşmamışlar. :eek:

• Beğendim