Yılın Favorisi Ödülleri (2015) Kazananları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
izlenmye bakarsak ayol simgemidir nedir tek kelimelik şarkıyla 100 e gidiyor mış mış başka birşey yok mabilin şarkıları abartılı değil şarısınım biraz güzel oakdar öyle abartılıcak şarkıları olmadı 2 mustafadan birisi dururken çok basit gitmiş ödül tabi herkesin düşüncesi kendine benim adıma hayal kırıklığı oldu :F:F:F
Simge de en iyi şarkı adaylarımızdandı ve Gülşen olmasa kazanabilirdi bile, sen beğenmesen de şarkı yıla damga vurdu. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Senaryo falan yok, diyip de Kurtlar Vadisi'ni kaçırmaman çok enteresan. Şuan yayınlanan diziler arasında senaryo, yönetmenlik, oyunculuk vs. yönünden en ve tek kaliteli dizi Poyraz Karayel'dir :)
tam beğeniyordum sondaki tek kelimesini gördüm.ss

Çok iyi seçimler olmuş. Deniz Çakır ve Tolga Sarıtaş dışında :) Bu isimlere asla kötü diyemem ama Burçin Terzioğlu, Canan Ergüder, Ali İl ve Onur Saylak dizilerinde çok daha kaliteli oyun verdiler, bunu göz ardı etmek olmadı :(
tolga sarıtaşın nesi kötü diğer 2sine göre yaşı çok daha küçük olamsına rağmen döktürüyor:A ayrıca HEM EMRE KINAY HEM HALİT ERGEnç karşısında sırıtmadan oynadı bunu yapabilecek çok az oyuncu var türkiyede.ss

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu işte emeği geçen arkadaşları tebrik ederim. Çünkü emek vermişler. Lakin sonuçlar bana göre çok yanlış ve taraflı olmuş.

Birincisi Poyraz Karayel ve Kiralık Aşk hemen her alanda başarılı olmuş  başka diziler yokmuş gibi bu dizileri izleyenler alınmış oylamaya.

İkincisi ve en önemlisi dünyanın en iyi futbolcuların olduğu bir yerde Mesut Özil en iyi orta saha seçiliyorsa kimse kalkıpta bana eleştirme demesin. Mesutun olma ihtimali milletçilikle olur ki bunun başka açıklaması olamaz.

Bazı sonuçlar mantıklı geldi. Mesela Messi, Guardiola vb... sonuçlar.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Ben buna oy kullanmadım poyraz karayel çok fazla abartılmış çünkü sonuçların %60'ı bana göre hayal kırıklığı güliz ayla tercihini beğendim :D
bide deniz çakırı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Simge de en iyi şarkı adaylarımızdandı ve Gülşen olmasa kazanabilirdi bile, sen beğenmesen de şarkı yıla damga vurdu. :D
ayy hadi mabili kabul edebilirizde simgede ne buldunuz yanı miş mişte muş muş bukadar basit olmamalı bence nakarata önem veren birisi olarak tek kelimelik nakaratlar hiç hoşuma gitmiyor ama sezen aksu yüzünden tek kelimelik nakaratlar moda olmaya başladı cecelide illede aşk diyordu başka birşey demiyordu en sevmediğim şey şarkılarda:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ayy hai mabili kabul edebilirizde simgede ne buldunuz yanı miş mişte muş muş bukadar basit olmamalı bence nakarata önem veren birisi olarak tek kelimelik nakaratlar hiç hoşuma gitmiyor ama sezen aksu yüzünden tek kelimelik nakaratlar moda olmaya başladı cecelide illede aşk diyordu başka birşey demiyordu en sevmediğim şey şarkılarda:F
Melodisi harika, nakarata gerek kalmıyor tamamı dile dolanıyor zaten. :):)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Yerli müzikte erkek sanatçı olayını eleştirenler olmuş, şöyle bir cevap vereyim: aslında Mabel Matiz ile Mustafa Ceceli eşit sayıda oy almışlardı. Fakat jüride oylarını Mabel Matiz lehine değiştirenler oldu ve sonuç böyle oldu. Benim fikrim ikisine birden verilmesiydi, çünkü Mustafa Ceceli ile Mabel Matiz başarılı bir 2015 geçirdiler. Ama tabii ki jürideki arkadaşlarıma sormadan bir iş yapmak istemedim ve böyle oldu. Mabel Matiz ne ya demişsiniz ama adam 2015'te albüm çıkardı, 3 tane klibi yayınlandı, Gel şarkısı bütün yıl her yerde çaldı, bütün Türkiye'yi dolaştı konser vermek için. Mustafa Ceceli de bir sürü hit çıkardı, zaten Mabel olmasa onun olacaktı ödül. Mustafa Sandal sadece bir hit çıkardı bu yıl, eğer birçok iş yapmış olsaydı belki ona verilecekti ödül. Kaldı ki bu bizim seçimimiz, biz seçtik diye Mabel Matiz iyi Mustafa Ceceli kaka falan değil. 2015'te Mabel Matiz aldıysa 2016'da Ceceli veya Sandal alır, önemli olan kendi aramızda böyle güzel ve eğlenceli bir etkinlik yapabiliyor olmamız. Elbette seçimler eleştirilemez diye bir şey yok ama eleştirmeden önce yerli müzik kategorisinde adayları veya kazananları neye göre seçtiğimizi de bilin istedim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Poyraz Karayel'i beğenmeyenleri, üstüne üstlük KVP seyredenleri ciddiye almak bile komik. "He" deyip geç işte. :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Yerli dizi kategorilerinde Onur Büyüktopçu ve Nergis Kumbasar'ın kazanmlarına sevindim, komedi anlamında yıla damgalarını vurdular. Diriliş Ertuğrul'un sıfır çekmesini beklemiyordum :(

Tek izlediğim yabancı dizi TWD'nin coşması sevindirdi beni. The 100 alternatif yabancı dizi olmuş belki izlemeye başlarım bir yabancı dizim daha olur.

Müzik kategorilerinde yılın en çok satan albümü Pırlanta (Demet Akalın) hiç ödül almaması hayal kırıklığı bence. Gülşen de çok başarılıydı evet ama en azından bir dalda Demet almalıydı.

emeğine sağlık @OzaN

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tek o ikisi değilki ayol aday olanların hepsie dram dizisiydi orphan blactan tut gothama kadar kazanan the 100 e kadar yanı tam anlamıyla fantastik flashtı @destere bile destek verdi ama aday olamadık yanı @mrt-06 :(:(:(
sende the 100 e oy vermişsin :)
keşke z. nation alsaydı ödülü daha çok haketmişti :) harbiden biz onu niye söylemedik :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Poyraz Karayel'ime büyük tebrikler 4 kategoride ödül alarak listeye damgasını vurmuş sonuna kadar hak etti diziyi izlemeyenler boşa atıp tutmasınlar. :D İlker Kaleli'nin en iyi erkek oyuncu ödülü almasına da ayrı bir sevindim Altın Kelebek'i alamadı diye üzülmüştük burada telafi etmiş olduk. :D

Yerli dizi kategorisinde diğer seçimler de çok yerinde olmuş Ebru Özkan'a, Deniz Çakır'a, Kiralık Aşk ve Aşk Yeniden ekibine tebrikler. :)

Yerli müzik ve spor kategorisinde de seçimler gayet yerinde olmuş. Ronaldo reyizin ödül almamasını saymazsak. :D

Mabel Matiz'in ödül almasıyla ilgili şunu söyleyeyim. Ödülü Ceceli de alabillirdi evet birbirlerine çok yakınlardı. Ama Matiz'in Gel, Sarışın ve Bir Hadise Var şarkıları ayrı ayrı büyük hit oldular, radyolarda dinle dinle bir hal oldum. Ceceli zaten sürekli ödülleri topluyor, bu yüzden ödülü Mabel Matiz'in alması güzel oldu bence açıkçası ki hak etmediği de bir ödül almadı bir yılda 3 hit şarkı çıkarmak büyük bir başarıdır, tebrikler.

Son olarak tüm jürilerin emeklerine sağlık gelecek yıl görüşmek üzere. :D

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Ödüllerin bir çoğu doğru kişilere gitmiş bence. Özellikle Poyraz Karayel in aldığı ödüllere sevindim. Bence de son yılların en kaliteli işi.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
tam beğeniyordum sondaki tek kelimesini gördüm.ss

tolga sarıtaşın nesi kötü diğer 2sine göre yaşı çok daha küçük olamsına rağmen döktürüyor:A ayrıca HEM EMRE KINAY HEM HALİT ERGEnç karşısında sırıtmadan oynadı bunu yapabilecek çok az oyuncu var türkiyede.ss
Diğer ikisinin yanında amatör, yaşının en iyi oyuncularından olabilir ama abartmaya hacet yok. Onur Saylak, Tekin karakterini yaşadı. Bunu objektif olarak izlersen görmen işten bile değil :) Üstelik; Kanbolat, Celil, Musa Uzunlar da unutulmaz karakterler yarattılar. Ayrıca bu saydıklarım Emre Kınay veya Halit Ergenç'ten aşağı kalır yanı yok yetenek bakımından. Başrol oynayan daha yeteneklidir diye bir kural yok :)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
en isabetli seçimler spor alanında olmuş itiraz eden çıkmaz herhalde :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Diğer ikisinin yanında amatör, yaşının en iyi oyuncularından olabilir ama abartmaya hacet yok. Onur Saylak, Tekin karakterini yaşadı. Bunu objektif olarak izlersen görmen işten bile değil :) Üstelik; Kanbolat, Celil, Musa Uzunlar da unutulmaz karakterler yarattılar. Ayrıca bu saydıklarım Emre Kınay veya Halit Ergenç'ten aşağı kalır yanı yok yetenek bakımından. Başrol oynayan daha yeteneklidir diye bir kural yok :)
saydıklarının diğer ikisinin seviyesine gelmelerine daha çok var melun.ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060