Yılın Favorisi Ödülleri (2014) Kazananları Belli Oldu!

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Güzel seçimler olmuş.Gerçekten çoğu kişi iyi seçimler yapmış.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Jüri başkanı olduğum yabancı dizi kategorisini değerlendirmem gerekirse sonuçlar genel olarak tatmin edici oldu. Birkaç kategoride elbette ben de başkasının kazanmasını tercih ederdim ama saygı duymak düşer. :):)

Bir de sonuçlara dizilerin popülerliği ister istemez etki ediyor. Game of Thrones ve The Walking Dead aşırı popüler oldukları için belli bir avantaj yakaladılar. House of Cards, Silicon Valley, Modern Family, Rectify gibi bazı diziler veya oyuncuları ise az izlenme kurbanı oldular.

Kazanan oylamalarında sonuçlar çoğu kategoride oldukça netti, yani kapanmayacak gibi fark vardı pek çok kategoride. Fakat drama yardımcı kadın oyuncu, komedi dizisi, komedi dizisi erkek oyuncu, komedi dizisi yardımcı erkek oyuncu, komedi dizisi yardımcı kadın oyuncu, mini dizi, mini dizi kadın oyuncu, alternatif fantastik dizi kategorilerinde ikiden fazla aday burun buruna yarışı tamamladılar. :)

Kazananlar ilk mesajda var ben bir de ikincileri açıklayım, merak edenler varsa. :)

İşte yabancı dizi kategorileri ikincileri:

Drama Dizisi: The Walking Dead
Drama Dizisi Erkek Oyuncu: Andrew Lincoln | The Walking Dead
Drama Dizisi Kadın Oyuncu: Viola Davis | How to Get Away With Murder
Drama Dizisi Yardımcı Erkek Oyuncu: Robin Lord Taylor | Gotham, Gustaf Skarsgard | Vikings
Drama Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu: Lauren Cohan | The Walking Dead
Komedi Dizisi: Orange is the New Black
Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Ty Burrell | Modern Family
Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Emmy Rossum | Shameless
Komedi Dizisi Yardımcı Erkek Oyuncu: Andre Braugher | Brooklyn Nine-Nine
Komedi Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu: Mayim Bialik | The Big Bang Theory
Mini Dizi / TV Filmi: True Detective
Mini Dizi / TV Filmi Erkek Oyuncu: Martin Freeman | Fargo, Billy Bob Thornton | Fargo
Mini Dizi / TV Filmi Kadın Oyuncu: Michelle Monaghan | True Detective
Yeni Dizi: How to Get Away With Murder
Alternatif Fantastik Dizi: Supernatural
Çocuk Oyuncu: Camren Bicondova | Gotham
Jenerik: Vikings

Jüriye tekrar teşekkürler katılımları için. :)

@sürgünüm @cevaa @destere @kaan955 @Çiğdem- @aserat54 @sokak sanati @Harunnn60 ve @xemrexxx

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Meggie'ye biraz daha destek vermek gerekiyormuş demek. Şu Khallesi sevgisini anlayamıyorum zaten.:/

Şimdi anladığım kadarı ile Viola Davis açık ara geride kaldı dimi @OzaN .:(

SelinÇ

Üye
Reaksiyon puanı
277
Puanı
64
gameof thrones gercekten cok ıyı ayrıca turkce kategorıde karagul damgavurmus turkce sarkılarda sılacok ıyı ıremderıcı fenadegıl yabancı dınlememzaten :-)muratdalkılıcfavorım

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Meggie'ye biraz daha destek vermek gerekiyormuş demek. Şu Khallesi sevgisini anlayamıyorum zaten.:/

Şimdi anladığım kadarı ile Viola Davis açık ara geride kaldı dimi @OzaN .:(
Çok da açık ara yok ama 1-2 kişi daha olsa ve onlar Viola Davis lehinde oy kullansa sonuç değişmezdi. 3 ve daha fazlasında işler değişebilirdi tabii. :):)

Orphan Black izlemiş miydin sen hiç? İzlediysen o sonuca üzülmezsin bence. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok da açık ara yok ama 1-2 kişi daha olsa ve onlar Viola Davis lehinde oy kullansa sonuç değişmezdi. 3 ve daha fazlasında işler değişebilirdi tabii. :):)

Orphan Black izlemiş miydin sen hiç? İzlediysen o sonuca üzülmezsin bence. :D

Hayır izlemedim ama şuan biraz kinlendim.:F Neyse sağlık olsun tatiana'yıda severiz yani Deniz Çakır'a benziyor oradan.:F Ben En çok peter'a takıldım.:( Sayende başrol sayıldı eleman.ss

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hep 2.olmuş The Walking Dead :) neyse seneye tüm listeyi the walking dead kaplayacak :D
@sokak sanati bende şaşırdım ama Peter de hak ediyordu açıkçası :D ama yine hak eden Andrew di :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hep 2.olmuş The Walking Dead :) neyse seneye tüm listeyi the walking dead kaplayacak :D
@sokak sanati bende şaşırdım ama Peter de hak ediyordu açıkçası :D ama yine hak eden Andrew di :))

Ben nedense kötü buluyorum cücenin oyunculuğunu ve itici. Sevinmiyorum o birşeyler kazandığında ama Rick öyle mi. onunla yaşıyoruz resmen The Walking Dead'ti.:( Neyse geçen geçti zaten.

Valla Andrew Lincoln'ü ben de severim ama ondan daha fazla ödülü hakeden 5-6 tane kişi çok rahat sayarım. :):)

:eek: 2. o olduğu için onu söyledim ama o kategoride aday olanlardan desteklenen en iyi 2'den biri olmalı bence. seneye adaylarımın daha fazla reklamını yapıp kazandıracağım.:Z

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Jüri başkanı olduğum futbol kategorisi çok çekişmeli oldu. Adayları 2-3 kez oylamak zorunda kaldık. :) Ama çoğu kategoriyi hak edenler kazandı. Kazananlardan memnunum. :) Jürilerimi tebrik ve teşekkür ederim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence ödüller sahiplerini buldu baya beğendim ben yalnız

Yabancı diziler kategorisinde sanki her diziye ayrı ayrı ödül verilmiş gibi olmuş yani hani ben the walking dead daha fazla ödül alır diye düşünmüştüm :D neyse 1 ödül almış en azından :D Tebrikler dizime :)

@xemrexxx sus ödülü vermişler MY için daha fazla hak ediyordu
@destere listeden memnun bence
@Çiğdem- şimdi sabah kalkınca şok geçirecek :F CW dizileri ödül alamamış :D
ayyy hiçç sorma cnm yaaa en iyi fantastik dizide sadece şu seçilen diziyi izlemiyordum onunu harici diüer adayları @kaan955 ve ben destekliyorduk süpernatural arrow tthe flash gibi
ayoll gitmişşiniz içlerinden izlemediğimiz tek dizi olan onca upon a time yi seçmişsiniz:F
ahh @Forumdash yokluğu çok belli oldu seneye daha güçlü olucaz @mrt-06 yıda aramıza alıcaz görüceksiniz siz :F:F:F

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
Güzel olmuş ödüller neredeyse hepsi doğru itiraz edebilecek bi şey yok zaten sadece Türkiye'nin En İyi Defans'ınınn Egemen ve Orta Sahasının Emre Belözoğlu olması olmamış gibi pek. :D

@OzaN Bu arada Spor Kategorisi linkine tıklayınca Yerli Dizi Adayları çıkıyor. :)