Yönetimdekilerin Yok Sayılamaması

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,144
Puanı
1,060
Benimde aklıma yeni gelen bir şey in isteğini söylemek istedim yok sayma seçeneği var ve sadece üyelere yapılıyor bu bende görmek istemediğim bir yöneticiyi de yok saymak istiyorum nasılsa ben yok saysam da o beni görecek ama ben onu görmek istemiyorum yok sayma seçeneği yöneticiler de de olabilir mi bu yapılabilir mi acaba

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de denedim başka konularda ama hep 1. sayfaya attı. Son yazılan mesaja attığı zaman gösteriyor engellenen kişinin mesajını.
Ona bir şey yapamayız maalesef. Son mesaj kısmından ulaşmaya çalışınca en son mesaj yazanın mesajına ulaşmak istiyorsun gibi algılıyor sistem. Son mesajı engelli biri yazdığında doğrudan başlığa tıklayıp ilk sayfaya veya başlığın altındaki sayfalardan son sayfaya tıklayabilirsin...

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ona bir şey yapamayız maalesef. Son mesaj kısmından ulaşmaya çalışınca en son mesaj yazanın mesajına ulaşmak istiyorsun gibi algılıyor sistem. Son mesajı engelli biri yazdığında doğrudan başlığa tıklayıp ilk sayfaya veya başlığın altındaki sayfalardan son sayfaya tıklayabilirsin...
Keşke yoksaydığım kişi beni de göremese direkt sosyal medya engeli gibi :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,571
Puanı
1,061

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Keşke yoksaydığım kişi beni de göremese direkt sosyal medya engeli gibi :A
İleride forum sistemi güncellemeleriyle o özellik gelir diye tahmin ediyorum ama düzeltilmesi gereken meseleler var. Mesaj engeli tamam ama onunla birlikte konu engeli de yani ilk mesaj engeli de olmuş oluyor o sıkıntı. Şu an mevcut durumda bu özellik gelse mesela çok konu açan biriyle tartışsan forumdaki konuların çoğunu göremeyecek şekilde engellenebilirsin ki bu çok saçma olur. :A Engel olacaksa ilk mesaj hariç olmalı bence, eğer o şekilde bir olanak olursa ekleriz tabii biz de...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
İleride forum sistemi güncellemeleriyle o özellik gelir diye tahmin ediyorum ama düzeltilmesi gereken meseleler var. Mesaj engeli tamam ama onunla birlikte konu engeli de yani ilk mesaj engeli de olmuş oluyor o sıkıntı. Şu an mevcut durumda bu özellik gelse mesela çok konu açan biriyle tartışsan forumdaki konuların çoğunu göremeyecek şekilde engellenebilirsin ki bu çok saçma olur. :A Engel olacaksa ilk mesaj hariç olmalı bence, eğer o şekilde bir olanak olursa ekleriz tabii biz de...
@Emre Ozansoy bi engellese konuların %70 'ini göremeyiz böyle olursa . :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,571
Puanı
1,061
Hayır doğru söyledim işte öneriyi beğenip beğenmediğini oluyorsun orada şu anki beğenme durumu çıkıyor işte :A

Ne yalanı anlayamamışsın :A

O butonu like ve disslike gibi düşün demiş şu anda da artılar baskın çıkmış ve +3 olmuş işte :A
Ben beğendim ama hala 3 te kaldı :A
------

@xemrexxx görüşlerinizi duyalım emre beycim :A
Ben fb lileri yok saymak istiyorum @bazinga dahil :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet dizi haberleri takip eden biri için @Emre Ozansoy bayağı sıkıntı olabilir :A Ama mesaj özelliği iyi olabilir. İlerde görebiliriz umarım. Cevapladığın için teşekkürler :A
------

Ben beğendim ama hala 3 te kaldı :A
------

Ben fb lileri yok saymak istiyorum @bazinga dahil :A
Demek ki senle birlikte biri de beğenmemiş çek beğenini düşmesi lazım :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
katıldığım önerme. bence de öyle olması gerekir. saçma bir avantaj.

• Beğendim
Reactions: Angelica

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Keşke bu özelliğin karşılıklı olanı olsa ben o kişiyi yok saydığımda o beni görmese yönetici ise yazamasa mesela ne güzel olurdu😊

• Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu özellik sistem tarafından bu şekilde tasarlanmış, bizim özellikle "yöneticiler yok sayılamasın" gibi bir kararımız söz konusu değil. Dolayısıyla mevcut şartlarda bu öneriyi yapabilmemiz mümkün değil.

• Olmamış
  • Üzücü
Reactions: Ahmed and kerem